ПРОЕКТ «ВИЗВОЛЕННЯ»

Харківської міської ради Харківської області

ПРОЕКТ «ВИЗВОЛЕННЯ»

МЕТА:

Організувати підготовку учнів ХЗОШ № 52 до святкування 70 – річчя  Перемоги у Великій Вітчизняній війні

ЗАВДАННЯ:

1. Визначити строки реалізації проекту

2. Провести координаційне засідання відповідальних за національні питання у 5-11-х класах.

3. Привітати мешканців мікрорайону – ветеранів Великої Вітчизняної війни  зі святом.

4. Оформити нові експозиції

ТЕРМІН : 2013-2014 р.р.

Учасники: ветерани Великої Вітчизняної війни селища «Комунар», лекторська група Музею бойової та трудової слави «Пам’ять», учні 5-11-х класів

РЕАЛІЗАЦІЯ  ПРОЕКТУ

«ПАМЯТЬ»:

І. Підготовчо-організаційний (01.09 – 18.09. 2013 року)

Мета: визначення мети, задач, основних принципів  проекту.

Задача: визначити рівень інформаційного  забезпечення реалізації проекту.

Протягом підготовчо – організаційного етапу учні – члени активу шкільного музею «Пам’ять»  проводять  змістовну  діяльність щодо пошуку необхідної інформації про визволення Європи  від німецько – фашистських загарбників.

Школярі  відбирають інформаційний матеріал для написання лекцій за даною тематикою, аналізують  актуальність діючих експозицій. Лекторська група призначає відповідальних по класах за окремі напрями роботи.

Члени активу спілкуються з представниками рад  ветеранів ДНВП «Об’єднання Комунар», визначають форми роботи з учнями.

ІІ. Планово-прогностичний (20.09 – 27.09. 2013 року)

Мета: розробка планів реалізації проекту.

Задача: визначити конкретні цілі, задачі, напрямки проекту.

На другому етапі реалізації проекту учні планують роботу музею з підготовки до 70-річчя  з визволення Європи  від німецько – фашистських загарбників, визначають тематику  формування нових експозицій, складають циклограму масових заходів, розробляють план роботи лекторської групи..

ІІІ. Організаційно-виконавчий (01.10. 2013 -03.03.2014 року)

Мета: поетапне вирішення задач проекту

Задача: організувати пошукову та науково-дослідницьку  роботу

Третій етап проекту характеризується пошуковою роботою за напрямами:

1. Свято Перемоги в моїй родині.
  2. Подвиг українського  народу в тилу.
  3. Внесок школярів у наближення свята Перемоги.
  4. Святкування Перемоги у рідному Харкові.

V. Підсумковий  ( Травень 2014 року -  09.05. 2015 року)

Мета: практична значимість  проекту

Задача: здійснити пропаганду проекту серед мешканців мікрорайону.

Планується на підсумковому етапі провести масові заходи щодо вшанування тих, хто визволяв рідну Батьківщину від фашистських загарбників серед мешканців мікрорайону «Комунар»: святкові концерти, покладання квітів до Меморіалу, вітання ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Спільно з громадськими організаціями підготувати грамоти для нагородження активних учасників проекту «Салют, Перемого!»