Щоденні правила ефективної педагогіки.

Щоденні правила ефективної педагогіки

• Учитель – це не джерело знань на уроці,а організатор уроку й помічник дітей.
  • Дитина повинна знати ,навіщо їй це, тобто мету заняття формулюй на уроці разом із учнями і нехай вона буде цікавою дітям.
  • Замість слів : «помилкова відповідь»; «неправильно»- звертайся до всіх: «Пропоную поговорити…», «Я вважаю що… але, можливо,помиляюся…».
  • Учимося спілкуватися, сперечатися,обстоювати свою думку,просити про допомогу або пропонувати її.
  • Найголовніше - емоційний настрій вчителя,якій володіє собою і навчає цьому дітей.
  • Намагайся на уроці залучати усіх дітей до діалогу . Тільки діалог, живий, забезпечить гідний результат на уроці.

Важливий аспект повноцінного навчання – приклад учителя. Малоймовірно , щоб учні змогли здобути повноцінну освіту в учителя , який знає свій предмет, але не любить свою роботу і не отримує від неї задоволення.