"Крихітка Цахес на прізвисько Ціннобер"

Художня література

Повість-казка німецького письменника-романтика Е.Т.А.Гофмана

Основи здоров'я [Текст] : підручник для 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів./ І. Д. Бех, Т. В, Воронцова, В. С. Пономаренко, С. В. Страпко. - К . : Алатон, 2013. - 180 с.

Підручник ''Основи здоров'я'' створено відповідно до програми з основ здоров'я для учнів 5-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст підручника спрямовано на розвиток життєвих навичок, сприятливих для здоров'я, безпеки і гармонійного розвитку учнів. Підручник орієнтовано на використання сучасних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних методів.

Хімія 8 клас

Підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Математика состоит из трёх частей и двух комплектов самостоятельных работ