Твій перший олімпійський путівник

Физкультура и спорт

Твій перший олімпійський путівник / За заг. ред. М.М. Булатової. — Видання 2-ге, доп. —
К.: Олімпійська література, 2007. — 104 с.
У навчальному посібнику подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення
та розвиток сучасного олімпійського руху, основні принципи, значущість олімпізму
для суспільства та кожної людини. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та
досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх. Для учнів, учителів загальноосв
ітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським
спортом.
АВТОРСЬКИЙ КОЛЕКТИВ
БУЛАТОВА М.М. — доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч
науки і техніки України, лауреат Державної премії
України в галузі науки і техніки
ШИНКАРУК О.А. — кандидат педагогічних наук, доцент
ТОМАШЕВСЬКИЙ В.В. — кандидат наук з фізичного виховання і спорту
ДУТЧАК М.В. — кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений
працівник фізичної культури і спорту України
У виданні використано матеріали Комісії МОК з культури та олімпійської освіти,
архівів Олімпійського музею в Лозанні (Швейцарія),
Паризького центру П’єра де Кубертена, Міжнародної олімпійської академії,
Національного олімпійського комітету Греції

Коментарі:

прикол

История декоративно-прикладного искусства

Книга Анри де Морана представляет собой сочетание краткой истории мирового декоративно-прикладного искусства начиная с древнейших времен до наших дней, построенной по отдельным этапам его развития и видам (мебель, дерево, металл, стекло, ткани, книги и пр.), и большого справочно-библиографического аппарата. Специальный раздел посвящен дизайну (автор Г.Гассио-Талабо). На русском языке это первое издание, столь широко знакомящее читателя с декоративно-прикладным искусством; оно снабжено 24 цветными и 768 тоновыми иллюстрациями.

Інформаційні технології_101.pdf

Конспект лекцій з предмету "Інформаційні технології", зібраний за матеріалами з мережі internet.

Фізика довідник

Довідник являє собою чітко структурований виклад курсу фізики загальноосвітньої школи з акцентами на поняттях і закономірностях фізики, методах та алгоритмах розв’язування основних типів задач. У виданні наведений комплекс спеціально підібраних розрахун- кових задач із розв’язаннями, витримані нормативні вимоги до їх оформлення, надані методичні рекомендації. У межах кожного розділу навчальний матеріал подано за темами і супроводжено схемами, рисунками, графіками, таблицями, що дає змогу наочно ілюструвати його зміст. Видання складено відповідно до чинної програми з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів, тому буде корисним як під час вивчення навчального матеріалу, так і в ході підготовки до поточного або підсумкового контролю, ЗНО. Систематичне викори- стання довідника сприятиме формуванню й закріпленню навичок самостійної роботи з довідковою літературою. Посібник можна використовувати в комплекті з будь-яким чинним підручником з фізики. Наявність предметного покажчика максимально полегшить пошук потрібної інформації. Призначено для учнів 7—11 класів, абітурієнтів, учителів фізики.