Шкільними офіцерами поліції проведено профілактичну бесіду "Мої права та обов'язки" для учнів 7-8-х класів.

25 квіт. 2018
Старшим лейтенантом поліції Ведмедерєм Євгенієм Вікторовичем та лейтенантом поліції Петуховим Максимом Григорійовичем, інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції проведено профілактичну бесіду "Мої права та обов'язки" для учнів 7-8-х класів.

Старшим лейтенантом поліції Ведмедерєм Євгенієм Вікторовичем та лейтенантом поліції Петуховим Максимом Григорійовичем, інспекторами відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції проведено профілактичну бесіду "Мої права та обов'язки" для учнів 7-8-х класів.