30 трав. 2018
29 травня 2018 року почав працювати табір відпочинку з денним перебуванням «Бригантина». Заплановані заходи передбачають спрямованість на розвиток соціально-комунікативних навичок, соціальну адаптацію дітей, розвиток позитивних якостей особистості, формування позитивної мотивації у дітей до пізнання себе й довкілля, знайомство з вищими навчальними закладами, профілактичну роботу з попередження правопорушень, дитячого травматизму, фізично-оздоровчу роботу, розвиток ерудиції та світогляду. Бажаємо дітям гарного відпочинку та змістовного дозвілля!

29 травня 2018 року почав працювати табір відпочинку з денним перебуванням «Бригантина». Заплановані заходи передбачають спрямованість на розвиток соціально-комунікативних навичок, соціальну адаптацію дітей, розвиток позитивних якостей особистості, формування позитивної мотивації у дітей до пізнання себе й довкілля, знайомство з вищими навчальними закладами, профілактичну роботу з попередження правопорушень, дитячого травматизму, фізично-оздоровчу роботу, розвиток ерудиції та світогляду.

Бажаємо дітям гарного відпочинку та змістовного дозвілля!