Тренування з евакуації

14 січ. 2019
На виконання листа Департаменту освіти Харківської міської ради 14 січня 2019 року в ХЗОШ №52 було проведено тренування з евакуації та дій учасників освітнього процесу у разі пожежі на ІІ поверсі. Дії працівників закладу та дітей були чіткими та узгодженими. Через 3 хвилини після сигналу «Увага всім!» усі були евакуйовані із приміщення школи.

Дії працівників закладу та дітей були чіткими та узгодженими. Через  3 хвилини після сигналу «Увага всім!» усі  були евакуйовані із приміщення школи.