7 вер. 2020

Олімпійський урок та олімпійський тиждень

Здобувачі освіти готуються до Олімпійського уроку та Олімпійського тижня. Організатори з числа старшокласників розробили цілу низку цікавих заходів для учнів початкової та середньої школи. Юні спортсмени готуються до проведення Параду переможців, який буде проведений з дотриманням масочного режиму, соціальної дистанції.
1 вер. 2020

День знань

Гостинно відчинила двері для першокласників наша школа. Зі святом знань їх привітали педагоги, батьки, старшокласники. Директор закладу освіти прочитала звернення Харківського міського голови Г.А. Кернеса до здобувачів освіти опановувати основи наук, примножувати славні традиції рідного міста.
29 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

.
28 серп. 2020

МОЗ України оновлює заходи безпеки для школярів

26 серп. 2020

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. «Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби. Нам необхідно зрозуміти, що всі ми опинилися в новій реальності і вона диктує нові правила та необхідність суворо дотримуватися заходів безпеки», — заявив очільник МОЗ.
25 серп. 2020

МОЗ України оновлює заходи безпеки для школярів

У зв’язку з оновленням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та після селекторних нарад з освітянами МОЗ внесло корективи щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти під час навчального року. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу 25 серпня. “Ми скрупульозно відпрацювали ці правила з МОН та міжнародними експертами, аби вони були ефективними та зрозумілими для всіх громадян. Наша мета – запустити навчання у школах та зробити його максимально безпечним для всіх учасників навчального процесу”, - зазначив очільник МОЗ. Нові протиепідемічні правила, зокрема, передбачають, що учням 1–4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволено без використання захисної маски або респіратора, що в регіонах «зеленого» та «жовтого» рівнів епідемічної небезпеки – у класі вчителі можуть працювати без маски за умови дотримання дистанції, що дозатори для антисептиків треба розміщувати тільки на вході в заклад, надалі рекомендовано мити перед уроками руки з милом. Ознайомитися з оновленими протиепідемічними нормами для закладів освіти можна у постанові МОЗ України від 22.08.2020 № 50.
25 серп. 2020

Медичний огляд здобувачів освіти

Розпочато медичний огляд здобувачів освіти перед початком 2020/2021 навчального року. Нагадуємо: прийом здійснюється з 08.00 до 14.00 до 31.08.2020 року.
20 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України.

Шановні батьки та педагоги, дорогі діти Харківської школи № 52! В історії Харкова безліч славетних сторінок. Йому притаманне дивовижне відчуття сучасності. Вектор його успіху формують європейські орієнтири та високі стандарти. Водночас головне його надбання дивовижні люди – ви, харків’яни! Сердечно вітаю вас з Днем нашого рідного міста, з 77-ю річницею визволення Харкова та 29-ю річницею Незалежності України. 23 серпня 1943 року назавжди вписано в історію нашого міста як символ великої сили та незламності нашого народу, безмежної волі до перемоги! У цей день ми з глибокою вдячністю згадуємо тих, хто ратними подвигами та тяжкою працею в тилу захистив нашу свободу й визволив Харків! Славу та гордість інтелектуальної столиці України створюють талановиті педагоги, їх учні та вихованці. Завдяки такому потужному тандему Харків утримує лідерські позиції в усіх видах інтелектуальних змагань. Можливості для самореалізації кожного харків’янина – головна умова подальшого розвитку нашого міста! Віримо в кожного, бо тільки всі разом ми зможемо примножити велич незалежної України та успішного Харкова. Бажаю всім нам добра, добробуту, любові, радості та гідного життя! Миру та процвітання вашим родинам, нових звершень на благо рідного Харкова! Харківський міський голова Геннадій Кернес
20 серп. 2020

Готуємося до зустрічі першокласників

За рахунок міського бюджету придбано навчально-дидактичний матеріал для учнів перших класів та оснащено робоче місце вчителя комп'ютерною технікою.
19 серп. 2020

Вітання до Дня міста

Представники педагогічного колективу привітали Васильєва Василя Прокоповича з Днем міста.