27 лип. 2020

Адаптивний карантин продовжено до 31 серпня

22 лип. 2020

Вручення документів про повну загальну середню освіту

17 лип. 2020

Інформація для випускників 2020

Встановлено порогові бали “склав/не склав” для зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики. Відповідне рішення ухвалила експертна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти сьогодні, 16 липня 2020 року. За результатами роботи комісії, визначено такі порогові бали: математика – 9, фізика – 12. Від загальної кількості учасників ЗНО поріг “склав/не склав” подолали: з математики – 87,3% осіб, з фізики – 92,3% осіб. Результати ЗНО з математики та фізики за оцінками у 100–200 і 12 балів (із предметів, результати ЗНО з яких зараховуються як оцінки за ДПА) з’являться на сторінках учасників ЗНО 17 липня. Наступні засідання експертної комісії зі встановлення порога «склав/не склав» відбудуться у такі дати: з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – 23 липня; з географії та хімії – 28 липня.
13 лип. 2020

Завдання ХIХ Всеукраїнського турніру юних біологів

10 лип. 2020

Онлайн-курс «Кіберняні»

9 лип. 2020

ЗАВДАННЯ ХVI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ГЕОГРАФІВ

ЗАВДАННЯ ХVI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ГЕОГРАФІВ ПИТАННЯ ХVI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ГЕОГРАФІВ ПИТАННЯ ХVI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ГЕОГРАФІВ
7 лип. 2020

ЗАВДАННЯ XXIХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНИРУ ЮНИХ ФІЗИКІВ 2020/2021 навчального року

3 лип. 2020

Відповіді на тест ЗНО з української мови і літератури

30 черв. 2020

ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД УЧНІВ

Школярі міста Харкова можуть користуватися правом пільгового проїзду в міському електротранспорті протягом всього року. Як повідомляється на офіційному сайті, таке рішення було прийнято сьогодні, 24 червня, на сесії Харківської міської ради. Згідно з Програмою сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова право пільгового проїзду надається учням загальної середньої освіти. Йдеться про пільговий проїзд у наземному електротранспорті і метрополітені за електронним квитком «E-ticket». Якщо дитина користується одним видом наземного транспорту, карту потрібно поповнити на 15 грн, якщо двома - на 20 грн. У метрополітені з 50%-ною знижкою у школярів є до 50 поїздок на місяць.
19 черв. 2020

Онлайн - школа з упровадження нового українського правопису

Учителі-філологи та вчителі початкової школи взяли активну участь у роботі Онлайн - школи з упровадження нового українського правопису