Запрошення на навчання

Харківський фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну запрошує на начання. http://hkbad.com.ua/

Щорічне звітування керівника

04 червня 2020 року о 17.00 відбудеться щорічне звітування директора ХЗОШ №52 Прибиловської Н.В. за 2019/2020 навчальний рік в онлайн режимі.

Вітання з нагоди закінчення 2019/2020 навчального року

Шановні учні, батьки та вчителі! Щиро вітаємо вас із завершенням 2019/2020 навчального року!Нехай цьогорічний останній дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день! Гарних канікул! Міцного здоров’я! Приємного відпочинку, незабутніх вражень!
25 трав. 2020

Прийом документів до 1-х класів 2020/2021 навчального року

Шановні батьки! Відповідно до наказу Департаменту освіти від 22.05.2020 №86 з 25.05.2020 року по 25.06.2020 року розпочато прийом документів до 1-х класів 2020/2021 навчального року. Заява подається одним із батьків дитини особисто відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 16.04.2018 №367. Прийом громадян здійснюється з дотриманням протиепідемічних заходів: наявності масок, рукавичок. Список необхідних документів: 1. Заява одного з батьків (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника). 2. Копія свідоцтва про народження дитини (оригінал). 3. Медична довідка за формою №086-1/0.
21 трав. 2020

Щодо праці неповнолітніх

Пропонуємо вашій увазі матеріал відділу праці та зайнятості населення Адміністрації Київського району Харківської міської ради щодо праці неповнолітніх.
21 трав. 2020

Всесвітній день вишиванки

У третій четвер травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки— свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції. Українська вишиванка нарівні з українською писанкою, є одним із яскравих символів української культури. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. Символи і кольори, які використовуються при вишивці, володіють певним змістом. Здавна вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом. Найрізноманітніші орнаменти та крої, яскраві кольори та патріотичні мотиви сьогоднішнього дня створили святковий настрій педагогів, учнів, батьків району. Заклади загальної середньої освіти району долучились до дистанційного проведення виховних заходів – онлайн конкурсів малюнків, фотоколажів, створення свого особистого орнаменту, ініціювали проведення виставок, флешмобів, челенджу відеороликів під хештегом #Світ_ у_ вишиванці. Я рідний край та мову солов’їну У вишивку свою вплела, в нитки. Я прославляю рідну Україну, Яскраві вишиваючи квітки.
20 трав. 2020

Щорічне звітування керівника ХЗОШ №52 перед громадськістю

04 червня 2020 року о 17:00 відбудеться щорічне звітування директора ХЗОШ №52 Прибиловської Н.В. у режимі онлайн. Порядок денний: Про виконання рішень попередньої конференції; Звіт директора ХЗОШ №52 перед громадськістю. Про затвердження основних напрямів удосконалення освітнього процесу; Про стимулювання праці директора ХЗОШ №52 Прибиловської Н.В.
17 трав. 2020

Хвилина мовчання

О 12.00 у День пам'яті жертв політичних репресій вшановано загиблих Всеукраїнською хвилиною мовчання
17 трав. 2020

17 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

17 травня 2020 року є Днем пам'яті жертв політичних репресій - це щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. День пам’яті жертв політичних репресій відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології. З цієї нагоди на будівлях усіх закладів освіти району було приспущено Державний Прапор України. Вшануймо о 12:00 хвилиною мовчання пам’ять жертв політичних репресій!
13 трав. 2020

Вітаємо команду учнів 6-х класів, яка посіла ІІІ місце в міському конкурсі учнівських проєктів для учнів 3-6-х класів «Харків очима небайдужих дітей» в номінації «Харків – мої крила» (5-6 класи) з проєктом «Пазломанія»! У складі: Базими Дмитра, учня 6-А класу, Каркач Софії, учениці 6-Б класу, Сазонова Артема, учня 6-Б класу.