21 лют. 2020

Вітаємо юних спортсменів

Кичигіна Дар'я посіла І місце, Миронова Поліна - 2 місце, Логвиненко Микита - 2 місце, Гріччін Артем - 3 місце на чемпіонаті Харківської області з таекван-до
20 лют. 2020

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року у закладі освіти пройшли заходи щодо вшанування Героїв Небесної Сотні.
14 лют. 2020

День святого Валентина

Активісти шкільного Парламенту організували Шкільну пошту, де учні можуть виявити симпатії до вчителів, однокласників, співробітників закладу освіти. Дружні відносини зміцнюють школу
12 лют. 2020

Участь у районному конкурсі "Учень року-2020"

Учні 10-А, 11-А класів беруть участь у районному конкурсі "Учень року-2020".
5 лют. 2020

Всесвітній день читання вголос

Учні школи долучилися до Всесвітнього дня читання вголос.
3 лют. 2020

Розпочинається реєстрація для участі у ЗНО-2020!

З 03 лютого 2020 року розпочинається реєстрація для участі у ЗНО-2020 і триватиме до 24 березня. У цьому році зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів. Кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Обов’язковими є українська мова й література, а також історія України або математика – на вибір.
29 січ. 2020

Естафета пам'яті «Слава визволителям України»!"

29 січня 2020 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №52 Харківської міської ради Харківської області відбулася передача символів Естафети пам'яті "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!". Представники лідерів учнівського самоврядування ХЗОШ №37 передали кубок та папку з описом бойового шляху однієї із Харківських дивізій, яка обороняла Київський район у роки Другої світової війни. На заході були присутні: голова ветеранської організації Київського району Сірик Віктор Михайлович, голова комісії з питань роботи з молоддю ветеранської організації, Протектор Інесса Ісаківна, голова ветеранської організації ДНВО «Об’єднання «Комунар»» Бутенко Олександра Іванівна, ветерани праці Николаєва Лідія Олексіївна та Китайчук Юлія Кирилівна. Під час урочистої зустрічі учні закладу освіти представили доповіді про Україну у роки Другої світової війни, ознайомили з експозицією військово-історичного музею «Пам’ять». Захід пройшов в теплій дружній атмосфері.
29 січ. 2020

День Героїв Крут

29 січня 2020 року в закладі освіти вшанували пам'ять Героїв Крут.
27 січ. 2020

Змагання на базі ХНУ (ХАІ)

27 січня 2020 року відбулися спортивні змагання на базі ХНУ (ХАІ).
27 січ. 2020

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня 2020 року пройшли години спілкування щодо вшанування Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту.