9 лип. 2019

Проведено косметичний ремонт

Проведено косметичний ремонт в кабінеті №27.
5 лип. 2019

Робота з благоустрою території

Проведена робота з благоустрою території - підрізані кущі, скошена трава. Здійснюється полив клумб
2 лип. 2019

Ремонт спортивного залу

Проводяться ремонтні роботи у великому спортивному залі: лакування підлоги, фарбування розмітки, шпаклювання стін. Великий внесок у зміцнення матеріальної бази спортивного залу зробили вчителі фізичної культури та учні 10-го класу
24 черв. 2019

Лінійка вручення докуменів про освіту

Випускники 11-А класу на урочистій лінійці отримали документи про освіту. Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти юнакам та дівчатам вручив депутат Верховної Ради України Олександр Грановський.
20 черв. 2019

Підготовка до випускного вечора

Учні 11-А класу готуються до лінійки, присвяченій урочистому врученню свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти
13 черв. 2019

Закриття табору відпочинку з денним перебуванням "Бригантина"

Закриття роботи пришкільного табору відпочинку «Бригантина» пройшло незабутньо. Благодійна організація "Благодійний фонд Олександра Грановського" організувала для вихованців відвідування Центрального парку культури і відпочинку імені М. Горького, одного з найбільших в Європі розважальних центрів під відкритим небом. Усі діти мали змогу подорожувати парком на мобільному дитячому паравозику. Діти залишилися в захваті від запропонованих атракціонів.
11 черв. 2019

Художній музей

Вихованці 5 загону відвідали художній музей.
10 черв. 2019

Театрали

Вихованці табору відпочинку "Бригантина" відвідали ТЮГ та театр "Мадригал"
7 черв. 2019

Військово-патріотична гра "Сокіл-Джура"

Рій "Козачата" взяв участь у районному етапі військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура".
6 черв. 2019

Екскурсія до Харківського дельфінарію

У межах спільної роботи за програмою "Крок у майбутнє" благодійна організація "Благодійний фонд Олександра Грановського" організувала для дітей І-ІІ загонів екскурсію до Харківського дельфінарію. Діти отримали незабутні враження, позитивні емоції.