20 черв. 2019

Підготовка до випускного вечора

Учні 11-А класу готуються до лінійки, присвяченій урочистому врученню свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти
13 черв. 2019

Закриття табору відпочинку з денним перебуванням "Бригантина"

Закриття роботи пришкільного табору відпочинку «Бригантина» пройшло незабутньо. Благодійна організація "Благодійний фонд Олександра Грановського" організувала для вихованців відвідування Центрального парку культури і відпочинку імені М. Горького, одного з найбільших в Європі розважальних центрів під відкритим небом. Усі діти мали змогу подорожувати парком на мобільному дитячому паравозику. Діти залишилися в захваті від запропонованих атракціонів.
11 черв. 2019

Художній музей

Вихованці 5 загону відвідали художній музей.
10 черв. 2019

Театрали

Вихованці табору відпочинку "Бригантина" відвідали ТЮГ та театр "Мадригал"
7 черв. 2019

Військово-патріотична гра "Сокіл-Джура"

Рій "Козачата" взяв участь у районному етапі військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура".
6 черв. 2019

Екскурсія до Харківського дельфінарію

У межах спільної роботи за програмою "Крок у майбутнє" благодійна організація "Благодійний фонд Олександра Грановського" організувала для дітей І-ІІ загонів екскурсію до Харківського дельфінарію. Діти отримали незабутні враження, позитивні емоції.
5 черв. 2019

Порядок видачі електронних квитків для пільгового проїзду

У зв'язку з втратою деякими учнями отриманих ними пільгових електронних квитків, Департаментом інфраструктури Харківської міської ради видано наказ № 140 від 24.05.2019р. про забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова пільговими електронними квитками для проїзду у міському електричному транспорті (метрополітен, трамвай, тролейбус) в обмін на втрачені. Зокрема наказом зобов'язано комунальне підприємство «Харківпасс» забезпечити реалізацію пільгових електронних квитків для проїзду у міському електричному транспорті (метрололітен, трамвай, тролейбус) на підставі документів, наданих закладом загальної середньої освіти міста Харкова, після сплати комунальному підприємству «Харківпасс» затвердженої вартості пільгових електронних квитків. Вартість виготовлення та програмування нового пільгового електронного квитка, що видається в обмін на втрачені складає 45,00 грн. (Сорок п'ять грн. 00 коп.) Звертаємо Вашу увагу на наступний алгоритм дій закладів освіти щодо замовлення, оплати та отримання пільгових електронних квитків для проїзду у міському електричному транспорті (метрополітен, трамвай, тролейбус) в обмін на втрачені: 1. Надати лист (скан копію) на блокування втраченого квитка на електронну пошту [email protected] 2. Надати поіменний список учнів, які бажають отримати нові пільгові електронні квитки, що видаються в обмін на втрачені в електронному вигляді у форматі Ехсеl, на електронну пошту [email protected] 3. Після перевірки Підприємством відповідності наданих даних, отримуєте дозвіл (відповідь на електронну пошту) на здійснення оплати. У разі невідповідності даних у наданих закладом освіти списках учнів підприємство повертає надані закладом освіти документи на доопрацювання. 4. Надати (скан копію) квитанції щодо оплати вартості виготовлення та програмування пільгових електронних квитків у кількості згідно наданого закладом освіти поіменного списку учнів на електронну пошту [email protected] 5. Видача електронних квитків в обмін на втрачені здійснюється підприємством представнику закладу освіти за належно оформленою на нього довіреністю, передачі вищевказаних оригіналів документів та пред'явленню документа, що посвідчує особу.
5 черв. 2019

Відвідування дельфінарію

Завдяки Фонду Олександра Грановського 42 вихованці І-го та ІІ-го загонів пришкільного табору відпочинку "Бригантина" відвідали виставу Харківського дельфінарію.
4 черв. 2019

Вихованці 4 та 5-х загонів відвідали виїзний контактний зоопарк.

3 черв. 2019

День туризму в таборі "Бригантина"

Вихованці 5-6-го загонів на екскурсії містом "Сім чудес Харкова".