5 квіт. 2019

Прийом документів для навчання у 1-ому класі

З 08.04.2019 року розпочинається прийом документів до 1-го класу. Останній день, коли можна подати заяву та необхідні документи – 31 травня 2019 року. Подробиці у розділі "Інформація для батьків (Батькам майбутніх першокласників)"
5 квіт. 2019

Загальноміський суботник

Учні та працівники школи взяли активну участь в акції "Зелена весна -2019": учні 10-А, 11-А класів висадили 10 кущів, обкопали 12 дерев, школярі 2-9 -х класів прибрали торішнє листя на спортивному майданчику. Члени шкільного Парламенту відмітили кращих учнів. На урочистій лінійці їм будуть вручені Подяки за добросовісну працю по упорядкуванню шкільної території.
3 квіт. 2019

Участь в акції "Здоров'я молоді - здоров'я нації"

У ХНПУ імені Г.С. Сковороди проведена загальноуніверситетська валеологічна акція "Здоров'я молоді - здоров'я нації", присвячена Всесвітньому дню здоров'я", в якій активну участь взяли учні 9-А класу Пальчиков В., Новікова Д., Коваленко А., які презентували роботу в австро-українському проекті DARE як Школа сприяння здоров'ю.
28 бер. 2019

Змагання з волейболу

Проведено змагання з волейболу між учнями 8-9-х класів
28 бер. 2019

Відвідування молодіжного театру "Мадрігал"

Учні 1-го та 3-х класів відвідали молодіжний театр "Мадрігал".
27 бер. 2019

Перехід на літній час

У ніч з 30 на 31 березня 2019 року, рівно о 3 годині, в Україні відбудеться перехід на літній час. Для цього слід перевести стрілки годинника на 1 годину вперед. В Україні переведення годинників здійснюють згідно з постановою Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України".
26 бер. 2019

Вітаємо з перемогою юних спортсменів

23-24.03.2019 року відбувся Чемпіонат Харківської області зі стрибків на акробатичній доріжці. Чемпіоном серед юнаків за програмою КМС став Червоний Тимофій (5-А клас); за програмою 1 дорослого розряду - Комісаров Максим (4-А); срібним призером серед дівчат (1 дорослий розряд) стала Ренкова Валерія (4-Б клас).
26 бер. 2019

Відвідування вистави в театрі естрадної репризи "Лимон"

Учні 4-х класів відвідали театр естрадної репризи "Лимон". Діти переглянули виставу "Одного дня у дворі".
25 бер. 2019

Канікули з наукою

Учні 8-10-х класів взяли участь у Дні відкритих дверей у Харківському фармацевтичному університеті в рамках реалізації програми спільної роботи з профорієнтації
22 бер. 2019

Уроки запобігання дитячому травматизму

Перед початком весняних канікул у закладі освіти проведено уроки із запобігання дитячому травматизму: поведінці на водоймищах, повторено правила поведінки у побуті, на дорозі.