25 бер. 2019

Канікули з наукою

Учні 8-10-х класів взяли участь у Дні відкритих дверей у Харківському фармацевтичному університеті в рамках реалізації програми спільної роботи з профорієнтації
22 бер. 2019

Уроки запобігання дитячому травматизму

Перед початком весняних канікул у закладі освіти проведено уроки із запобігання дитячому травматизму: поведінці на водоймищах, повторено правила поведінки у побуті, на дорозі.
21 бер. 2019

Лінійки нагородження

Проведено лінійки нагородження кращих спортсменів школи за підсумками змагань з волейболу, учнів за активну участь у благоустрої території.
18 бер. 2019

Прибирання території школи

Члени шкільної Парламентської республіки організували прибирання стадіону, клумб, доріжок на території закладу освіти

Фотографія у мерії

Євген Онопрієнко, учень 6-Б класу, автор вірша про сад Шевченка, який увійшов до книги "Мандрівка центром Харкова", отримав фотографію з автографом мера Г.Кернеса

Шкільний Парламент у лідерах Київського району

13.03.2019 року відбувся районний конкурс "Ми разом", де представники шкільного Парламенту посіли ІІІ місце
14 бер. 2019

Шкільні конкурси у рамках предметного тижня

На базі шкільної бібліотеки проведено конкурс на кращого знавця української літератури

Конкурс виразного читання

У районному конкурсі виразного читання, присвяченого І.Котляревському, брала участь Поліщук Ліза, учениця 10-А класу
11 бер. 2019

Розпочався тиждень української мови та літератури

З 11.09.2019 року розпочався тиждень української мови та літератури. Учні підготували виставку малюнків, рефератів, стіннівок, радіопередачу з популяризації рідної мови та з нагоди 205-річчя з дня народження Т.Шевченка.
4 бер. 2019

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області

Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 1 березня по 31 березня 2019 року проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області. Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».