22 трав. 2018

До відкриття табору відпочину "Бригантина"

Учні та педагоги оформили інформаційні стенди з планом та режимом роботи табору відпочинку з денним перебуванням "Бригантина", який розпочне свою діяльність з 29.05.2018 року.
22 трав. 2018

Проведення профілактичних бесід для учнів шкільним офіцером поліції

Старшим лейтенантом поліції Ведмедерєм Євгенієм Вікторовичем, інспектором відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, який пройшов спеціальне навчання та призначено шкільним офіцером поліції проведено профілактичну бесіду "Мої права та обов'язки" для учнів 5-6-х класів.
17 трав. 2018

Про вибір підручників для 1-х класів

Результати вибору
16 трав. 2018

Київський район очима юних -2018

Урочисте нагородження переможців районного конкурсу "Київський район очима юних" відбулося 15.05.2018 року. Вітаємо учня 1-А класу Педан Данила, який став переможцем у номінації "Національний одяг мешканців Земель Німеччини"
15 трав. 2018

Звіт керівника освітнього закладу

06.06.2018 року о 17.30 в актовому залі відбудеться звіт керівника закладу освіти.
11 трав. 2018

Вітаємо Багнюк Катерину

Багнюк Катерина нагороджена Дипломом лауреата ІІІ ступеню за перемогу у Всеукраїнському дитячому конкурсі класичної та сучасної музики "Ландыш"
8 трав. 2018

Електронна платформа для вибору підручників

Шановні батьки, учні та класні керівники! Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради забезпечило доступ закладам загальної середньої освіти до електронної платформи pidruchnyk.ua, за допомогою якої учні закладів можуть бути забезпечені електронними підручниками та навчально-методичними посібниками, яким надано гриф «Рекомендовано МОН». код доступу для авторизації та автентифікації. (8SH827FC) Кожен учень повинен зареєструватися та завантажити у електронний Портфель підручники (детальніше дізнайтеся з Інструкції - https://www.pidruchnyk.ua/static/instruction.pdf)
4 трав. 2018

Кольоровий тиждень

З 07 травня в школі проходитиме кольоровий тиждень. Необхідно прийти і вчителям, і дітям в одязі (або елементах одягу), який відповідає кольору дня. Понеділок – зелений Девіз дня – Збережемо природу Землі разом! Вівторок – червоний. Девіз дня: Не згасне пам'ять у наших серцях. (присвячений Дню примирення та пам’яті) Четвер – синій. Девіз дня: У краплині води – наше життя. П’ятниця – жовтий. Добро починається з тебе.
3 трав. 2018

Поглиблені медичні огляди

08.05. 2018 поглиблені медичні огляди будуть проведені для учнів 5-8-х класів; 11.05.2018 року -для учнів 1-4-х класів з 9.30 до 12.00
2 трав. 2018