21 лют. 2018

Міжнародний день рідної мови

21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови проводилися святкові заходи серед учнів нашої школи
21 лют. 2018

Вибір та замовлення підручників для 5 класу!

Педагогічні працівники нашої школи ознайомились з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу. З 12 по 13 лютого 2018 року вчителі ЗЗСО з переліку підручників здійснили безпосередній вибір проектів підручників із кожного предмета.
20 лют. 2018

Вітаємо Краснощока Петра та Полякову Вероніку

Нагороджені Дипломом Управління освіти Краснощок Петро та Полякова Вероніка, які посіли ІІІ місце у І турі районної олімпіади з природознавства та української мови серед випускників школи І ступеня.
20 лют. 2018

Вітаємо учасників вокально-інструментального ансамблю

Учасники вокально-інструментального ансамблю у складі Домнич Дар'ї, Багнюк Катерини, Готило Кіри, Щербіни Софії посіли ІІІ місце у районному конкурсі "Юні дарування" (Вчитель Єпіфанова О.П.)
14 лют. 2018

День Святого Валентина

Сьогодні в школі з нагоди Дня Святого Валентина працює шкільна пошта, а після уроків учнів та вчителів чекає концерт. Фойє школи прикрашають валентинки, серця, як символи кохання, які учні всіх класів зробили, щоб створити святковий настрій усім присутнім.
14 лют. 2018

Додаткові канікули для першокласників

Шановні батьки! Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», беручи до уваги лист Міністерства освіти і науки від 02.07.2007 р. № 1/9-407 «Організація навчально-виховного процесу в першому класі», та з метою попередження перевтоми дітей 6-річного віку в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області будуть запроваджені додаткові тижневі канікули для учнів перших класів з 19 по 23 лютого 2018 року.
9 лют. 2018

Тиждень біології і хімії

З 12.02. 2018 року у школі проводиться тиждень біології та хіміії. В шкільній бібліотеці пройдуть наступні заходи: розгадування велиуого біолгічного кросворду,демонстрація презентації "Видатні хіміки України".
6 лют. 2018

День безпечного інтернету

06 лютого 2018 року проведено День безпечного Інтернету для учнів 1-4-х класів: вікторина на знання правил безпеки дітей в інтернеті, конкурс на кращий малюнок, демонстрація відеороліку про безпеку користування Інтернету.
5 лют. 2018

Вітаємо Долженкова Дениса!

На Дні відкритих дверей у Національному аерокосмічному університеті імені М.Є.Жуковського (ХАІ) Долженкова Дениса нагороджено путівкою до Будапешта-Відня.
5 лют. 2018

Вітаємо Гладковську Анну!

02.02.2018 року випускниці школи Гладковській А. був урочисто вручений сертифікат "Обдарованість" Харківського міського голови.