28 січ. 2019

Тиждень біології та хімії

З 28.01. 2019 розпочався тиждень біології та хімії. Спалновано провести цікаві пізнавальні заходи: вікторини, квести, інтелектуальні ігри. Старшокласників чекає екскурсія до Харківського медичного університету.
25 січ. 2019

Вітаємо з нагородами юних науковців

Переможцями та лауреатами стали учасники міжнародної учнівської конференціі "Різдвяні читання ", яка проходила на базі Харківського національного університету імені В. Каразіна, Хромюк О., Василенко С.. Антипова А., Спасьонов А.
24 січ. 2019

Інтелектуальна вікторина

Сьогодні відбулася інтелектуальна вікторина "100 чудес України" для учнів 7-х класів.
23 січ. 2019

Вручення путівок на олімпійський марафон юним науковцям.

В урочистій атмосфері проведено вручення путівок на олімпійський марафон юним науковцям.
22 січ. 2019

Святкування Дня Соборності України

З нагоди святкування Дня Соборності України в школі пройшли урочисті лінійки для учнів 5-11-х класів.
21 січ. 2019

Вітаємо!

19.01.2019 року при Комунальному закладі "Харківська обласна станція юних туристів" Харківської обласної ради, Пальчиков Владислав та Новікова Дар'я, посіли ІІІ місце у І (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу екскусоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу".
18 січ. 2019

Вікторина "Кращий знавець народних казок"

Проведена вікторина серед учнів 2-3-х класів "Кращий знавець народних казок". Підготували проект учні 9-А класу
15 січ. 2019

Участь у науковому лекторії

Учителі школи взяли участь у проведенні наукового лекторію в межах ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
14 січ. 2019

Тренування з евакуації

На виконання листа Департаменту освіти Харківської міської ради 14 січня 2019 року в ХЗОШ №52 було проведено тренування з евакуації та дій учасників освітнього процесу у разі пожежі на ІІ поверсі. Дії працівників закладу та дітей були чіткими та узгодженими. Через 3 хвилини після сигналу «Увага всім!» усі були евакуйовані із приміщення школи.
11 січ. 2019

Відвідування новорічної вистави у театрі "Мадригал"

Учні 2-х класів відвідали новорічну magic-казку «МРІЙ» у театрі «Мадригал». Діти опинилися в казковій країні, де відбувалися чарівні пригоди.