4 черв. 2018

Екскурсія до Харківського Національного університету імені М.Є. Жуковського "ХАІ".
4 черв. 2018

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Інформація щодо зарахування учнів до 1-го класу!
4 черв. 2018

Кубок переможця спортивних змагань 2018 року - в Київському районі!

1 черв. 2018

Відвідування дитячої залізниці

01 червня 2018 року, у День захисту дітей, вихованці І-ІІІ загонів відвідали дитячу залізницю.
31 трав. 2018

Вивчення історії рідного міста

Вихованці табору відпочинку "Бригантина" вивчають рідне місто.
30 трав. 2018

Ранкова зарядка

Кожен день табору починається із ранкової зарядки.
30 трав. 2018

29 травня 2018 року почав працювати табір відпочинку з денним перебуванням «Бригантина». Заплановані заходи передбачають спрямованість на розвиток соціально-комунікативних навичок, соціальну адаптацію дітей, розвиток позитивних якостей особистості, формування позитивної мотивації у дітей до пізнання себе й довкілля, знайомство з вищими навчальними закладами, профілактичну роботу з попередження правопорушень, дитячого травматизму, фізично-оздоровчу роботу, розвиток ерудиції та світогляду. Бажаємо дітям гарного відпочинку та змістовного дозвілля!
24 трав. 2018

Вітаємо Олешка Антона, учня 5-Б класу

Олешко Антон, учень 5-Б класу, нагороджений Дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня за перемогу у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник"
24 трав. 2018

Вітаємо юних радіоведучих

Грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради нагороджена ХЗОШ №52, яка посіла ІІІ місце у "Міському фестивалі шкільних ЗМІ-2018". за напрямом "Шкільне радіо"
23 трав. 2018

Соціальна оглядова екскурсія для учнів з числа дітей пільгового контингенту.

23.03.2018 проведена соціальна оглядова екскурсія для учнів з числа дітей пільгового контингенту.