Для учнів

Iнформацiйнi ресурси для учнiв Дорогі читачі!
Якщо ви все ж таки не знайшли потрібної книжки у своїй бібліотеці, але вам дуже захотілося її прочитати, пропонуємо відвідати безкоштовну електронну бібліотеку. Ось декілька адрес, підібраних спеціально для вас.
http://www.lukoshko.net/ ЛУКОШКО СКАЗОК - народні казки, письменники-казкарі, вірші для дітей, дітям про тварин та багато іншого.
ukrlib.com.ua Мабуть, найкраща бібліотека української літератури. Тут можна безпроблемно завантажити книжки українських авторів і український переклад найвідоміших світових письменників. Вражає неймовірна кількість критичних статей, рефератів, стислих переказів творів та інших матеріалів.
http://www.bookz.ru Велика бібліотека з дуже зручним інтерфейсом та широкою базою книг. Тут можна легко скачати будь-яку книгу – від класики до новинки сучасної літератури, а також знайти різні довідники, журнали і словники
/Files/photogallery/komputeri-699.gifLitera.edu.ru Величезний російський освітній портал, створений при підтримці міністерства освіти і науки РФ. Можна скачати усе, що потрібно для навчання або загального розвитку.
Lib.ru Бібліотека Максима Мошкова – мабуть, Інтернет-ресурс електронних книг. Тут можна знайти твори відомих авторів і початківців. Бібліотека складається з багатьох розділів: від класики до наукової літератури. Також є каталог посилань на інші бібліотеки і великий форум.
www.litportal.ru Російський літературний портал, тут легко знайти практично все: від літератури до посилань на кінофільми. Ресурс підтримує безліч тематичних форумів і чатів. Він має багато тестів і розважальних сторінок. Але головна фішка порталу – база різноманітних творів, яка включає практично усі жанри світової та сучасної літератури.
www.fenzin.org Найкращий портал для любителів фентезі та фантастики. Представлена найбільша база книжок, яка постійно оновлюється.
bookLand.net.ua Магазин електронних книг. На сайті є широкий перелік рубрик. Серед них - дитяча література та книги шкільної програми (5 -11 клас), які можна перечитати в он-лайн режимі або скачати на носій.
poetyka.uazone.net Бібліотека української поезії. На сайті представлені різні періоди української поезії, переклади зарубіжних авторів та народні пісні. Абетковий покажчик поетів дуже зручний для користування.Тільки у нас!!!
* Можна стати читачем від першого року свого життя!*Відвідувати бібліотеку всією родиною!
*Збагатити своє уміння та навички у сфері мовлення, читання, поведінки тощо!
* Підвищувати рівень навчання та самоосвіти!
*Цікаво провести своє дозвілля! Читаймо книги будь-яких форматів. Читаймо не дивлячись на стать чи вік, не дивлячись на походження чи рідну мову. Книга об'єднує.