2023/2024 навчальний рік

14 березня 2024

14 березня 2024 року у комунальному закладі "Харківська гімназія №52 Харківської міської ради" вдізначали наукове свято - Міжнародний день математики та День числа Пі. Учні розгадували ребуси, цікаві задачі, відповідали на питання вікторини, вирішували математичні головоломки, відшукували зв'язок математики з іншими науками.

З 04 по 08 березня у закладі освіти пройшов тиждень української мови та літератури. Учні 1-4-х класів долучилися до проведення. Пройшла виставка малюнків "Мова - душа народу", година спілкування  "До мови доторкнімося серцем", конкурс читців українських поезій, вікторина "Мовознавець", конкурс кросвордів та сенканів,  творчий конкурс "Проби пера", вчителі провели відкриті уроки.

Лютий 2024

Добро починається з маленького…Доля птахів багато в чому залежить від доброти, щедрості і милосердя людини, адже саме взимку птахи дуже страждають від холоду і голоду. Найважчий місяць – лютий. Тому учні 3-А класу  прийшли їм на допомогу. Ми зробили годівнички та стежимо за тим, щоб не скінчився корм.
 Не будьте байдужими! Допомагайте нашим пернатим друзям взимку!

9-10 лютого 2024

Учителі початкових класів ХГ №52  підвищують кваліфікацію за темою «Діяльнісний підхід  в початковій школі в реаліях сьогодення».

6 лютого 2024

Для учнів початкової школи проведені заходи до Дня безпечного Інтернету

Січень 2024

В умовах воєнного стану важливо дбати про власне ментальне здоров'я не менше, аніж про фізичне. Тому учні 1-4-х класів на уроках та ранкових зустрічах вчаться  керувати  своїми емоціями, конструктивно їх проявляти, жити з ними в злагоді, долати труднощі.

Акт Злуки — це історична подія об'єднання в єдину велику Україну, нашу Батьківщину. Це символ сили, потужності, єдності нашої України. Учні початкових класів провели години спілкування до Дня соборності України з метою виховання почуття патріотизму та гордості за нашу державу.

Грудень 2023

Прикрашаємо ялинки разом!

Захист проєктів "Рослини - символи України"

Учні початкових класів взяли участь у районному етапі  конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Вітаємо переможців:

Гасай Злата, 3-А - ІІІ місце

Сокирко Анжеліка, 4-А - ІІ місце

Листопад 2023

Під час ранкових зустрічей учні початкової школи  долучилися до відзначення  Міжнародного дня доброти. Онлайн-вікторина, аналіз оповідань, перегляд мультфільму допоможуть учням краще  зрозуміти, що таке добро, милосердя, які вчинки вважаються добрими та які кроки може зробити кожна дитина.

Жовтень 2023

Експерименти з рослинами

Вересень 2023

Розпочався новий навчальний рік. Дистанційно. Учні початкових класів із задоволенням відвідують онлайн-уроки. Для формування  образного мислення учителі подають на уроках  багато візуальних елементів,  проводять  паузи фізичної активності.

2022/2023 навчальний рік

Підготовка до Великодня

Творчі роботи учнів "Зима-чарівниця"

В умовах дистанційного навчання учні 1-4-х класів використовують завдання  з ЛЕГО.

Вересень 2022

Ровзиток читацьких компетентностей - важлива умова успішного засвоєння знань.

Учні 1-4-х класів із задоволенням розпочали онлайн навчання. Діти активно беруть участь у спілкуванні, соціалізуються. Вчителі враховують уміння, інтереси та настрій кожної дитини, стежать, щоб освітній процес був максимально комфортним.