Банк даних новаційних технологій

Банк даних про інноваційну діяльність

у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області

у 2016/2017 навчальному році

Назва та суть інноваційної педагогічної технології,

автор-розробник

Підстава для впровадження на районному (міському, обласному) рівні

Навчальні заклади, в яких упроваджується

Термін експерименту (з - по)

ПІБ та посада учителів, що впроваджують, (адаптують) інноваційну технологію

Кількість класів (вказати, які саме) та в них дітей,

охоплених інноваційною технологією

Предмети, на яких впроваджу

ється інноваційна технологія

Друковані роботи

з досвіду інноваційної діяльності педагогів

Проект «Вчимося жити разом».

Автори-розробники: С.Богданов, О.Залеська, Т.Воронова, В.Пономаренко.

Проект реалізується у двох напрямках: формування у школярів життєвих навичок та надання дітям і родинам психосоціальної підтримки.

Суть проекту: навчання життєвих навичок, які полегшують адаптацію і сприяють відновленню психологічної рівноваги, з метою досягнення позитивних змін у знаннях, ставленнях, намірах, уміннях і навичках, сприятливих для розбудови миру.

Лист Міністерства освіти і науки України від 24.09.2015                №1/11-13924 «Щодо сприяння впровадженню заходів із психосоціальної допомоги»

Наказ Міністерства освіти і науки України  від 11.01.2016 № 5                 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»

ХЗОШ                №  52

Касумова Ольга Сергіївна -практичний психолог школи;

Жданова Анастасія Дмитрівна- вчитель початкових класів, класний керівник;              Іменнова Олена Іванівна - вчитель математики, класний керівник; Хвостіченко Вікторія Вікторівна - вчитель предмета «Основи здоров’я», Бутенко Наталія Юріївна - вчитель фізичної культури

3-А - 30 учнів

6-А - 19 учнів

6-Б - 19 учнів

7-А - 32 учні

8-А - 25 учнів

Уроки основ здоров’я, фізичної культури, курсу за вибором «Психологія спілкування», години спілкування з психологом; виховні години

-

Абетка харчування            (з ініціативи компанії Nestle Україна у рамках реалізації програми Nestle Healthy Kids Global Programme) в межах Міжнародного проекту «Європейська мережа шкіл сприяння здоров'ю».

Автори-розробники: О.М. Ващенко,

С.О. Свириденко,

О.В. Чорновіл

Суть проекту: запровадити програми навчання, направлені на розвиток культури правильного харчування та здорового способу життя серед дітей шкільного віку;

навчити дітей принципам правильного харчування і сформувати звичку притримуватися цих принципів у повсякденному житті.

ХЗОШ                №  52

з 2016 року

Вчителі 1-4-х класів: Васянович Олена Олександрівна, Вернер Ольга Юріївна, Кайдалова Юлія Валеріївна, Ковальова Ірина Миколаївна, Жданова Анастасія Дмитрівна, Ткачик Любов Володимирівна, Жданова Світлана Григорівна

8 класів