Навчально-виховні центри

У 1998 році був відкритий перший – навчально-виховний центр краєзнавства. Вчитель історії і правознавства Майборода О.Б. розробила проект залучення школярів до науково-дослідної роботи з вивчення історії Харківської області, батьків – до створення матеріальної бази, класних керівників інших класів – до посильного внеску кожного з учнів школи у загальну справу.

Зібрані вихованцями матеріали про Україну, рідне місто, видатних людей, випускників стали основою для створення навчально-виховного центру „Берег дитинства”. Тривала спільна робота учасників навчально-виховного процесу була приурочена до 15-річчя закладу. У 2001 році відбулося урочисте відкриття НВЦ. Морально-етичному вихованню педколектив приділяє особливу увагу, враховуючи те, що діти ростуть переважно у робітничих родинах, де більшість батьків має середню освіту, певна частина з них проживає у гуртожитках. У 2002 році був створений навчально-виховний центр етики й естетики. Вчителем початкової школи Ждановою С.Г. були розроблені авторські програми з етики й естетики, затверджені в ХОНМІБО. На уроках і в позакласній роботі школярі опановують ази законів людського спілкування, вдосконалюють навички культури поведінки. Стіни НВЦ прикрашають картини художників-аматорів, репродукції відомих живописців. Лекторська група молодших школярів проводить оглядові екскурсії, розповідаючи про життєвий і творчий шлях митців Навчально-виховний центр „Харків і харків’яни” був створений до 350-річчя міста. Пошукова робота тривала два роки. Початком оформлення експозицій був конкурс, оголошений редакцією газети „Харків’яни”, який мав назву „Мистецький родовід Слобожанщини”. У 2004 році був відкритий фітоцентр як результат роботи профільного табору біологічного напрямку. Під керівництвом Чхеайло Н.І. діти зібрали зразки рослин, зробили гербарії квітів, злаків Слобожанщини. У 2004 році був відкритий фітоцентр як результат роботи профільного табору біологічного напрямку. Під керівництвом Чхеайло Н.І. діти зібрали зразки рослин, зробили гербарії квітів, злаків Слобожанщини. У 2004 році був відкритий фітоцентр як результат роботи профільного табору біологічного напрямку. Під керівництвом Чхеайло Н.І. діти зібрали зразки рослин, зробили гербарії квітів, злаків Слобожанщини. Шкільна теплиця - справжнє царство рослин. Дбайливими руками вихованців вирощені чудові кімнатні рослини. Члени гуртка „Конвалія” проводять спостереження за квітами, ведуть журнали. Вчителі біології проводять уроки, які вчать учнів дбайливо ставитися до природи. Діяльність школи з природоохоронної роботи, екологічних проблем неодноразово відзначалася почесними грамотами різних рівнів.  2005 рік для кожного українця став надзвичайно хвилюючим і радісним. 60-річчя Перемоги над фашистською Німеччиною стало мотивом до створення навчально-виховного центру „Пам’ять”.

У 2008 році музей бойової та трудової слави «Пам'ять»,отримав звання «Зразковий музей» (наказ МОН України від 25.07.2008 № 678).

У 2010 році музей став переможцем в міському конкурсі огляді музеїв.