ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сторінці нашої 52-ої школи

Школа - це простір  життя дитини,

тут вона не готується до життя, а живе.
В. Сухомлинський

Персональний сайт директора школи: https://sites.google.com/view/scpr/

Рік заснування – 1987

Статус україномовної – 1989

Школа працює в 2016/2017 навчальному році у п’ятиденному режимі.

Змінність занять – 1 зміна

Початок навчальних занять – 8.30

Кількість класів – 17 – 407 учнів:

Педагогів - 32

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/pedpresa.gif /Files/images/bannerUZOYO_0.jpg
/Files/images/bannerHZOYO_0.jpg /Files/images/osv.png
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/ban_test1 — копия.png
/Files/images/Профспилка.jpg

22 лют. 2018
Конкурс малюнків "Мої права!"
Серед учнів 4-6-х класів проведено конкурс малюнків "Мої права!"
21 лют. 2018
Вибір та замовлення підручників для 5 класу!
Педагогічні працівники нашої школи ознайомились з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу. З 12 по 13 лютого 2018 року вчителі ЗЗСО з переліку підручників здійснили безпосередній вибір проектів підручників із кожного предмета.
20 лют. 2018
Вітаємо Краснощока Петра та Полякову Вероніку
Нагороджені Дипломом Управління освіти Краснощок Петро та Полякова Вероніка, які посіли ІІІ місце у І турі районної олімпіади з природознавства та української мови серед випускників школи І ступеня.
20 лют. 2018
Вітаємо учасників вокально-інструментального ансамблю
Учасники вокально-інструментального ансамблю у складі Домнич Дар'ї, Багнюк Катерини, Готило Кіри, Щербіни Софії посіли ІІІ місце у районному конкурсі "Юні дарування" (Вчитель Єпіфанова О.П.)
14 лют. 2018
День Святого Валентина
Сьогодні в школі з нагоди Дня Святого Валентина працює шкільна пошта, а після уроків учнів та вчителів чекає концерт. Фойє школи прикрашають валентинки, серця, як символи кохання, які учні всіх класів зробили, щоб створити святковий настрій усім присутнім.
14 лют. 2018
Додаткові канікули для першокласників
Шановні батьки! Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», беручи до уваги лист Міністерства освіти і науки від 02.07.2007 р. № 1/9-407 «Організація навчально-виховного процесу в першому класі», та з метою попередження перевтоми дітей 6-річного віку в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області будуть запроваджені додаткові тижневі канікули для учнів перших класів з 19 по 23 лютого 2018 року.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"