ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сторінці нашої 52-ої школи

Школа - це простір  життя дитини,

тут вона не готується до життя, а живе.
В. Сухомлинський

Персональний сайт директора школи: https://sites.google.com/view/scpr/

Рік заснування – 1987

Статус україномовної – 1989

Школа працює в 2017/2018 навчальному році у п’ятиденному режимі.

Змінність занять – 1 зміна

Початок навчальних занять – 8.30

Кількість класів – 17 – 407 учнів:

Педагогів - 32

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/pedpresa.gif /Files/images/bannerUZOYO_0.jpg
/Files/images/bannerHZOYO_0.jpg /Files/images/osv.png
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/ban_test1 — копия.png
/Files/images/Профспилка.jpg

17 трав. 2018
Про вибір підручників для 1-х класів
Результати вибору
16 трав. 2018
Київський район очима юних -2018
Урочисте нагородження переможців районного конкурсу "Київський район очима юних" відбулося 15.05.2018 року. Вітаємо учня 1-А класу Педан Данила, який став переможцем у номінації "Національний одяг мешканців Земель Німеччини"
11 трав. 2018
Вітаємо Багнюк Катерину
Багнюк Катерина нагороджена Дипломом лауреата ІІІ ступеню за перемогу у Всеукраїнському дитячому конкурсі класичної та сучасної музики "Ландыш"
8 трав. 2018
Електронна платформа для вибору підручників
Шановні батьки, учні та класні керівники! Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради забезпечило доступ закладам загальної середньої освіти до електронної платформи pidruchnyk.ua, за допомогою якої учні закладів можуть бути забезпечені електронними підручниками та навчально-методичними посібниками, яким надано гриф «Рекомендовано МОН». код доступу для авторизації та автентифікації. (8SH827FC) Кожен учень повинен зареєструватися та завантажити у електронний Портфель підручники (детальніше дізнайтеся з Інструкції - https://www.pidruchnyk.ua/static/instruction.pdf)
4 трав. 2018
Кольоровий тиждень
З 07 травня в школі проходитиме кольоровий тиждень. Необхідно прийти і вчителям, і дітям в одязі (або елементах одягу), який відповідає кольору дня. Понеділок – зелений Девіз дня – Збережемо природу Землі разом! Вівторок – червоний. Девіз дня: Не згасне пам'ять у наших серцях. (присвячений Дню примирення та пам’яті) Четвер – синій. Девіз дня: У краплині води – наше життя. П’ятниця – жовтий. Добро починається з тебе.
3 трав. 2018
Поглиблені медичні огляди
08.05. 2018 поглиблені медичні огляди будуть проведені для учнів 5-8-х класів; 11.05.2018 року -для учнів 1-4-х класів з 9.30 до 12.00

Фестиваль інновацій