Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області

 






План роботи учнівського самоврядування на 2016/2017 навчальний рік

ПЛАН РОБОТИ КОМІСІЙ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ШКІЛЬНОЇ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

НА 2016/ 2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Комісія з національних питань

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітка про виконання

1.

01.09.16.

Свято першого дзвоника. Бесіда «73-річниця визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників» Години спілкування «Україна – незалежна держава»

5-11

Класні керівники

 

2.

01.09.2016.-09.09.2016.

Бесіди присвячені героїчним подвигам українських воїнів в боротьбі за територіальну цілісність, незалежність України

5-11

Класні керівники

 

3.

07.09.2016.

Правовий лекторій для батьків  та учнів «Україна – правова держава. Реалізація розвитку та функціонування української мови»

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства

 

4.

12.09.2016.

Міжнародний день пам’яті жертв  фашизму (2-а неділя вересня)

5-11

Класні

керівники

 

5.

20.09.16.

Інформаційні хвилинки «Що ми зможемо зробити для збереження миру»

5-11

Класні керівники

 

6.

16.09.2016.

Конкурс малюнків на асфальті до Міжнародного Дня миру

5-11

Василенко Софія , 8-Б

 

7.

22.09.2016.

Години спілкування до Дня партизанської слави

5-11

Класні керівники

 

8.

03.10.16-07.10.16.

Тиждень правових знань

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства

 

9.

07.10.16.

Бесіда з учнями «День юриста – 08.10»

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства

 

10.

12.10.16.

Правовий лекторій для батьків та учнів «Особисті (громадянські) права людини за конституцією України»

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства

 

11.

13.10.16.

Бесіда «Україна від козацьких часів до сьогодення»

5-11

Класні керівники

 

12.

14.10.16.

Уроки мужності «Ми пам’ятаємо»

5-11

Класні керівники

 

13.

14.10.16.

Години спілкування: «Свято Покрови – свято українського козацтва»

5-11

Класні керівники

 

14.

06.11.16.-06.12.16.

Місячник військово-патріотичного виховання (за окремим планом)

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

15.

07.11.16.- 11.11.16.

Години спілкування до Міжнародного дня боротьби з фашизмом та антисемітизмом (09.11.)

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства, класні керівники

 

16.

11.11.16.

Повідомлення до Дня прав людини (12.11.)

5-11

Третяк Софія, 11-А

 

17.

22.11.16.

Урок мужності «Скорботні жнива України»

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор, класні керівники

 

18.

28.11.2016.

Дені пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

5-11

Коваленко Анастасія, 7-А

 

19.

Раз на два тижні(протягом навчального року)

Засідання комісії з національних питань

5-11

Василенко Софія, 8-Б, Скорик Є.В., педагог-організатор

 

20.

06.11.16.-06.12.16.

Місячник військово-патріотичного виховання (за окремим планом)

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

21.

15.02.17.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

5-11

Класні керівники

 

22.

11.04.17.

Експрес-інформація до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів (11.04.)

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

23.

04.05.17.-05.05.17.

08.-09. Травня Дні пам’яті та примирення , присвячені пам’яті жертв  Другої Світової війни

5-11

Члени шкільного Парламенту, Скорик Є.В., педагог-організатор

 

24.

10.05.17.

Правовий лекторій для батьків та учнів «Україна – правова держава»

5-11

Гальєва Л.Г.,- учитель правознавства

 

 

 

 

Комісія з питань милосердя

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітка про виконання

1.

Раз на два тижні (протягом року)

Засідання комісії

5-11

Кисельова Вікторія, 6-А, Скорик Є.В., педагог-організатор

 

2.

21.09.16. – 25.09.16.

Акції милосердя:

1)    День ветерана (01.10)

2)    Людей похилого віку(01.10.)

5-11

Савощенко Вікторія, 5-А

 

3.

03.10.16-30.10.16.

Акція «Допоможемо дітям пільгового контингенту»

5-11

Репіна Тетяна, 8-А

 

4.

10.11.16.-21.11.16.

Підготовка акції «Одяг дітям»

5-11

Вінокурова Марія, 8-А

 

5.

08.12.16.-19.12.2016.

Участь у акції милосердя для дітей пільгового контингенту до Дня Святого Миколая

5-11

Пивовар Вероніка, 6-Б

 

6.

08.12.16. – 12.12.16.

Підготовка до проведення тижня доброчинності

5-11

Кисельова Вікторія, 6-А

 

7.

18.01.17.

Участь у акції «Милосердя»

5-11

Зінікова Діана, 9-А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комісія з питань інформації

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітки про виконання

1.

09.09.2016.

Вибори членів шкільного Парламенту

5-11

Жаботинська Анастасія, 8-А

 

2.

26.09.16.-30.09.16.

Конкурс квіткових композицій

5-11

Коваленко Каміла, 5-А

 

3.

26.09.16.-30.09.16.

Конкурс стіннівок до Дня вчителя

5-11

Омельченко Наталія, 8-А

 

4.

01.09.16.-30.09.16.

Підготовка номерів до конкурсу «Київський має таланти»

5-11

Ткачук Яна, 11-А

 

5.

16.09.16.

Конкурс малюнків на асфальті до Міжнародного дня Миру

5-11

Скрипник Кристина, 8-Б

 

6.

01.09.16.-30.09.16.

Підготовка робіт на міський конкурс «Харків – місто перспектив»

5-11

Гладковська Анна, 11-А

 

7.

01.09.16.-30.09.16.

Підготовка учнівських проектів на Всеукраїнський конкурс волонтерських проектів

5-11

Слабодчикова Ганна, 9-А

 

8.

01.09.16.-30.09.16.

Підготовка учнівських робіт на міський конкурс «Чорно-біле кіно»

5-11

Ткачук Яна, 11-А

 

9.

30.09.16.

Концерт присвячений Дню Учителя

1-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

10.

01.09.2016.-27.05.2017.

Підготовка статей до випуску районної електронної газети «ШУМ»

5-11

Василенко Софія, 8-Б

 

11.

27.09.16.

Повідомлення до дня туризму

5-11

Авраменко Нікіта, 7-А

 

12.

12.09.16. – 16.09.16.

Година спілкування «З чого починається дружба, і вміння дружити»

5-11

Класні керівники

 

13.

19.09.16.- 23.09.16.

Години спілкування із повторення правил дорожнього руху

5-11

Класні керівники

 

14.

26.09.16.-30.09.16.

Години спілкування «Внутрішній конфлікт та способи його подолання»

5-11

Класні керівники

 

15.

03.10.16.

Радіопередача до Міжнародного дня музики

5-11

Жаботинська Анастасія, 8-А

 

16.

19.10.16.

Засідання шкільного парламенту

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

17.

17.10.16.-21.10.16.

Конкурс творчих робіт «Моя маленька громадська організація»

5-11

Собченко Олександра, 5-А

 

18.

12.11.16.

Повідомлення до дня прав людини

1-11

Колеснікова Валерія, 8-А

 

19.

16.11.16.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

20.

16.11.16.-01.12.16.

Випуск тематичних газет «АнтиСНІД»

5-11

Класні керівники, Скорик Є.В., педагог-організатор

 

21.

21.11.16.

Радіопередача до всесвітнього дня дітей

5-11

Василенко Софія

 

22.

09.11.16.-13.11.16.

Підготовка до районного конкурсу «Юні дарування»

5-11

Скорик Є.В., Єпіфанова О.П., учитель музичного мистецтва

 

23.

30.10.16-04.11.16.

Тиждень протидії торгівлі людьми

5-11

Лиманська О.В., заступник директора з виховної роботи

 

24.

09.11.16.

Правовий лекторій для батьків та учнів « Які права  мають діти? Конвенція ООН про права дитини»

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства

 

25.

06.12.16.

Години спілкування «З історії Збройних сил України»

5-11

Класні керівники

 

26.

09.12.16.

Години спілкування  до Всесвітнього дня прав людини « Я дитина. Я теж маю права»

1-11

Класні керівники

 

27.

14.12.16.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (14.12.)

5-11

Класні керівники

 

28.

14.12.2016.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

29.

16.11.16.-01.12.16.

Випуск тематичних газет «АнтиСНІД»

5-11

Класні керівники

 

30.

01.12.16.

Радіопередача до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ

5-11

Волкова Юлія

 

31.

01.12.16.-07.12.16.

Конкурс малюнків «Зимова казка»

1-11

Класні керівники

 

32.

14.12.16.-18.12.16.

Конкурс композицій «Замість ялинки – букет»

1-11

Слабодчикова Марія, 9-А

 

33.

18.12.16.

Концерт до Дня Святого Миколая  для дітей пільгового контингенту та учнів початкової школи «Миколай крокує світом»

5-11

Класні керівники 5-х класів

 

34.

19.12.16.-23.12.16

Новорічні ранки

5-11

Класні керівники

 

35.

11.01.17.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

36.

16.01.17.-27.01.17.

Конкурс мультимедійних проектів «Я + комп’ютер»

5-11

Гладковська Анна, 11-А

 

37.

01.01.2017. -31.01.17.

Виставка літератури із превентивної тематики в шкільній бібліотеці

5-11

Склярова І.П., завідувач бібліотекою

 

38.

21.02.17.

Експрес-інформація  до Міжнародного дня рідної мови (21.02.)

5-11

Василенко Софія

 

39.

15.02.17.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

40.

18.02.17.

Радіопередачі до Міжнародного дня української мови

5-11

Колеснікова Валерія

 

41.

08.02.17.- 12.02.17.

Зустріч зі спеціалістами-юристами

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства

 

42.

03.03.17.

Конкурс читців «Живий Шевченко»

5-11

Авраменко Нікіта, 7-А

 

43.

03.03.17.

Експрес-інформація до дня народження А.С. Макаренка (04.03.)

5-11

Ткачук Яна, 11-А

 

44.

07.03.17.

Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир ООН (08.03.)

5-11

Гладковська Анна, 11-А

 

45.

07.03.17.

Радіопередачі до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир ООН

5-11

Шеремет Елеонора, 8-А

 

46.

09.03.17.

Радіопередачі  до дня народження  Т.Г. Шевченка «Шевченко  - це Україна. Україна – це Шевченко»

5-11

Жаботинська Анастасія, 8-А

 

47.

15.03.17.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

48.

12.04.17.

Експрес-інформація  до Дня космонавтики

5-11

Бойко Анастасія, 8-А

 

49.

18.04.17.-26.04.17.

Години спілкування до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій  та катастроф

5-11

Класні керівники

 

50.

15.04.17.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

51.

18.04.17.-26,04.17.

Випуск газет «Дзвони Чорнобиля»

5-11

Класні керівники

 

52.

30.03.17.-15.04.17.

Підготовка інтегрованих уроків до конкурсу «Про мій Харків – моїм учням»

5-11

Члени шкільного Парламенту, Скорик Є.В., педагог-організатор

 

53.

30.03.17.-15.04.17.

Конкурс творчих робіт «Податки очима дітей»

5-11

Класні керівники

 

54.

11.05.17.

Заключне засідання шкільного Парламенту

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

55.

16.05.17.

Радіо передача до Всесвітнього дня родини

5-11

Третяк Софія

 

56.

10.05.17.-27.05.17.

Оформлення матеріалів літнього пришкільного табору

5-11

Лиманська О.В., заступник директора з виховної роботи

 

 

 

 

 

Комісія з питань знань

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітки про виконання

1.

08.09.16.

Підготовка до міжнародного дня грамотності

5-11

Ковбан Вікторія, 7-А

 

2.

20.09.16.

Перевірка ведення щоденників учнями

5-11

Курдюмов Олександр, 8-А

 

3.

До 30.09.16.

Здача відомостей про успішність навчання в класі

5-11

Русова Ольга, 11-А

 

4.

29.09.16.-30.09.16.

Екскурсія присвячена Всеукраїнському дню бібліотек

5-11

Черкашин Олександр, 8-Б

 

5.

Раз на тиждень (понеділок)

Засідання комісії

5-11

Зубко Еліна,9-А

 

6.

01.10.16.-31.10.16.

Підготовка до проведення Другого етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

5-11

Шелковіна Дар’я

 

7.

06.10.16. – 10.10.16.

Підготовка до проведення тижня правових знань

5-11

Бубир Михайло

 

8.

03.11.16.

Участь у конкурсі мультимедійних проектів

5-11

Путятіна Дар’я, 6-Б

 

9.

10.11.16.-14.11.16.

Перевірка ведення щоденників учнями

5-11

Курдюмов Олександр

 

10.

01.12.16.-31.12.16.

Участь у районному етапі захисту робіт МАН

5-11

Волкова Юлія

 

11.

26.12.16.

Перевірка ведення щоденників учнями

5-11

Ільєнков Микита

 

12.

До 20.12.16.

Здача відомостей про успішність навчання в класі

5-11

Золочівська Єлизавета

 

13.

01.02.17.-28.02.17.

Участь у Ломоносівському турнірі

5-11

Череашин Олександр, 8-Б

 

14.

01.02.17. – 28.02.17.

Участь у роботі предметних тижнів з історії, правознавства, географії

5-11

Гальєва Л.Г., учитель історії, Склярова І.П., вчитель географії

 

15.

01.03.17.- 31.03.17.

Підготовка до організації зустрічей з інтелектуальною елітою (науковцями) міста

5-11

Русова Ольга, 11-А

 

16.

До 15.03.17.

Здача відомостей про успішність навчання в класі

5-11

Зубко Еліна, 9-А

 

17.

01.03.17.-31.03.17.

Участь у роботі предметних тижнів з української мови та літератури, початкова школа

5-11

Ковбан Вікторія, 7-А

 

18.

01.04.17.-30.04.17.

Участь у роботі предметних тижнів з англійської мови, трудового навчання, образотворчого мистецтва

5-11

Волкова Юлія, 9-А

 

17.

До 20.05.17.

Здача відомостей про успішність навчання в класі

5-11

Курдюмов Олександр, 8-А

 

 

 

 

 

Комісія з питань фізичної культури та здоров’я

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітки про виконання

1.

12.09.16.

Засідання комісії

5-11

Ненахов Артем, 5-А

 

2.

05.09.16.

Підготовка до проведення години спілкування «Права та обов’язки учнів», бесіда «Обережно – гриби!»

5-11

Антипов Олександр, 6-Б

 

3.

10.09.16.

Повідомлення до Всесвітнього дня запобігання самогубствам

5-11

Гоцкало Микита, 8-Б

 

4.

13.09.16.

Підготовка до Дня фізичної культури і спорту

5-11

Бочаров Олександр, 11-А

 

5.

15.09.16.

Участь в Олімпійських стартах (2-4 кл.)

5-11

Красний Микола, 9-А

 

6.

17.09.16.

Участь у футболі «Олімпійський м’яч» (юнаки 5-7 кл.)

5-11

Локалов Денис, 7-А

 

7.

20.09..16.

Участь у змаганнях «олімпійська естафета» (8-11)

5-11

Ганцев Давід, 9-А

 

8.

15.09.16. – 19.09.16.

Підготовка до проведення години спілкування із повторення правил дорожнього руху

5-11

Класні керівники

 

9.

До 25.09.16.

Щомісячний звіт про відвідування учнями класу спортивних секцій (список класу; яку секцію відвідують)

5-11

Гоцкало Микита, 8-Б

 

10.

01.10.16.

Щомісячний звіт про відвідування учнями класу спортивних секцій (список класу; яку секцію відвідують)

5-11

Антипов Олександр, 6-Б

 

11.

08.10.11

Підготовка до змагань з легкоатлетичного чотириборства (6-7, 8-9 кл.)

5-11

Каюров Валерій, 5-Б

 

12.

09.10.16.

Засідання комісії

5-11

Ненахов Артем, 5-А

 

13.

01.10.16.-31.10.16.

Підготовка до районних змагань з легкої атлетики

5-11

Бочаров Олександр, 11-А

 

14.

23.10.16.

Підготовка до проведення єдиних уроків з дорожнього руху

5-11

Класні керівники

 

15.

05.11.16.

Засідання комісії

5-11

Гоцкало Микита, 8-Б

 

16.

19.11.16.

Підготовка до зустрічі учнів з лікарями-наркологами

5-11

Класні керівники

 

17.

24.11.16.-28.11.16.

Участь у спортивній гімнастиці (підтягування, хлопці)

5-11

Красний Микола, 9-А

 

18.

26.11.16.

Участь у шкільних змаганнях з кросу

9-11

Бочаров Олександр, 11-А

 

19.

04.12.16.

Участь у шкільних змаганнях з шахів (3-4, 5-7 кл.

 

Локалов Денис, 7-А

 

20.

11.01.16.

Засідання комісії

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

21.

07.12.16.

Підготовка до проведення бесід лікарів-спеціалістів для дівчат підлітків з проблем статевої культури та поведінки

5-11

Класні керівники

 

22.

05.12.16.

Участь у військово-спортивному святі для допризовників

5-11

Бочаров Олександр, 11-А

 

23.

10.12.16.

Підготовка до проведення спортивного свята до всесвітнього дня футболу

5-11

Локалов Денис, 7-А

 

24.

17.12.16.

Участь у шкільних змаганнях «Веселі старти»

5-11

Антипов Олександр, 6-Б

 

25.

21.01.17.

Участь у шкільних змаганнях з волейболу

5-11

Гоцкало Микита, 8-Б

 

26.

30.01.17.

Участь у шкільній естафеті з м’ячами «Веселий м’яч»

5-11

Бочаров Олександр, 11-А

 

27.

11.02.17.

Участь у шкільних змаганнях з піонерболу

6-8

Ткаченко Ігор, 8-А

 

28.

23.02.17.

Підготовка до шкільних змагань  з «Бебіболу»

3-5

Антипов Віктор, 6-Б

 

29.

12.03.17.

Настільний теніс (хлопці)

9-11

Кондратюк Микита, 6-А

 

30.

18.03.17.

Шкільні змагання з легкої атлетики

7-8

Ганцев Давід, 8-А

 

31.

19.03.17.

Шкільні змагання з легкої атлетики

9-11

Бочаров Олександр, 11-А

 

32.

09.04.17.

Підготовка до проведення свята до Дня здоров’я

1-11

Класні керівники

 

33.

17.04.17.

Участь у змаганнях з футболу за олімпійською системою

5-6

Красний Микола, 9-А

 

34.

24.04.17.

Участь у змаганнях з футболу за олімпійською системою

9-11

Бочаров Олександр, 11-А

 

35.

25.05.17.

Заключне засідання комісії

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

36.

27.05.17.

Участь у легкоатлетичному кросі

9-11

Шамаєв Олександр, 11-А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комісія з питань культури

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітки про виконання

1.

Раз на тиждень (середа)

Засідання комісії

5-11

Поліщук Єлизавета, 9-А

 

2.

01.09.16.30.09.16.

Підготовка робіт до конкурсу «Київський має таланти»

5-11

Трященко Влада, 9-А

 

3.

14.09.16.

Засідання комісії

5-11

Поліщук Єлизавета, 8-А

 

4.

23.09.16.-30.09.16.

Підготовка до проведення свята до дня Учителя

5-11

Члени шкільного Парламенту, Скорик Є.В., педагог-організатор

 

5.

24.09.16.

Вікторина з правової тематики «Права людини починаються з прав дитини»

5-11

Собченко Олександра, 5-А

 

6.

До 27.09.16.

Збір інформації про участь учнів у гуртках (список класу; у яких гуртках займається)

5-11

Зорченко Валерія, 7-А

 

7.

06.10.16. -10.10.16.

Проведення огляду номерів художньої самодіяльності «Шукаємо таланти»

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор, Єпіфанова О.П., учитель музичного мистецтва

 

8.

20.10.16.-24.10.16.

Підготовка до проведення конкурсу дитячого малюнка «Україна очима дітей»

1-11

Шарко Діана, 5-Б

 

9.

10.11.16.

Підготовка до районного конкурсу «Юні дарування»

5-11

Некрасова Єлизавета, 8-Б

 

10.

До 28.11.16.

Збір інформації про участь учнів у гуртках (список класу; у яких гуртках займається)

5-11

Трященко Влада, 9-А

 

11.

08.12.16.

Участь у конкурсі малюнків «Краса зимової природи»

1-11

Євдошенко Вікторія, 6-А

 

12.

15.12.16.-19.12.16.

Підготовка конкурсу композицій «Замість ялинки – букет»

1-11

Кошель Анна, 6-Б

 

13.

19.12.16.

Участь у концерті до Дня Св. Миколая для дітей пільгового контингенту та учнів початкової школи «Миколай крокує світом»

1-11

Кліщ Анастасія, 6-А

 

14.

23.12.16.

Підготовка до проведення Новорічних казок

5-7

Поліщук Єлизавета, 8-А

 

15.

До 28.12.16.

Збір інформації про участь учнів у гуртках (список класу; у яких гуртках займається)

5-11

Єгорова Тетяна, 11-А

 

12.

21.01.16.

Засідання комісії

5-11

Герасим Едвард, 6-Б

 

13.

30.01.17.-13.02.17.

Підготовка до концерту до дня закоханих

5-11

Зорченко Валерія, 7-А

 

14.

16.02.17.-20.02.17.

Підготовка до конкурсу творчих робіт «Мій родовід»

5-11

Горбань О.А., учитель української мови та літератури

 

15.

23.02.17.-06.03.17.

Випуск святкових газет до Міжнародного жіночого дня

5-11

Поліщук Єлизавета, 8-А

 

16.

До 28.02.17.

Збір інформації про участь учнів у гуртках (список класу; у яких гуртках займається)

5-11

Шарко Діана, 5-Б

 

17.

02.03.17.

Засідання комісії

5-11

Поліщук Єлизавета, 8-А

 

18.

03.03.17.

Підготовка до проведення виставки поробок учнів «Мій вільний час»

1-11

Трященко Влада, 9-А

 

19.

05.03.17.

Підготовка до проведення концерту для мама та бабусь

5-11

Поліщук Єлизавета, 8-А

 

20.

06.03.17.

Підготовка до проведення концерту до Дня 8-го березня

5-11

Євдошенко Вікторія, 6-А

 

21.

02.04.17.

Засідання комісії

5-11

Поліщук Єлизавета, 8-А

 

22.

30.03.17.-15.04.17.

Участь у конкурсі творчих робіт «Податки очима дітей»

5-11

Трященко Влада, 9-А

 

23.

05.04.17.

Участь у святі зустрічі птахів

1-6

Євдошенко Вікторія, 6-А

 

24.

07.04.17.

Підготовка до проведення шкільного фестивалю ДЮП

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

25.

13.04.17.-17.04.17.

Підготовка до проведення свята прощання з Букварем (за окремим планом)

1-4

Жданова С.Г., заступник директора з виховної роботи

 

25.

20.04.17.-24.04.17.

Участь у конкурсі творчих робіт «Дзвони Чорнобиля»

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

26.

27.04.17. – 06.05.17.

Участь у конкурсі творчих робіт до Дня Перемоги

5-11

Зорченко Валерія, 7-А

 

27.

06.05.17.-07.05.17.

Покладання квітів на Меморіал

5-11

Члени шкільного Парламенту

 

28.

12.05.17.

Підготовка до проведення Дня Матері (12.05.)

5-11

Зорченко Валерія, 7-А

 

29.

26.05.17.

Підготовка до проведення випускного вечора в початковій школі

1-4

Жданова С.Г., заспупник директора з виховної роботи

 

30.

25.05.17.-29.05.17.

Підготовка до проведення останнього дзвоника

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

31.

27.05.17.

Підготовка до проведення Міжнародного дня захисту дітей (01.06.)

5-11

Поліщук Єлизавета, 8-А

 

32.

До 28.05.17.

Збір інформації про участь учнів у гуртках (список класу; у яких гуртках займається)

5-11

Некрасова Єлизавета, 8-Б

 

33.

28.05.17.

Заключне засідання комісії

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

 

 

 

 

Комісія з екологічних питань

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітки про виконання

1.

Раз в два тижні

(середа)

Засідання комісії

5-11

Ільченко Марія, 9-А

 

2.

02.09.16.-13.09.16.

Підготовка до акції «Благоустрій міста»

5-11

Мазур Владислав, 11-А

 

3.

До 05.09.16.

Розподіл території за класами для підтримки в належному стані

5-11

Лебедев Артем, 8-А

 

4.

01.09.16.- 30.09.16.

Участь в акції «Квіти»

5-11

Горайко Карина, 8-Б

 

5.

01.09.16.-10.09.16.

Екскурсії до лісопарку присвячені дню працівника лісу

5-11

Слабодчикова Ганна, 7-А

 

6.

30.09.16.

Щомісяця

Постійно

1.Перевірка стану класних кімнат.

2.Контроль за участі учнів у трудовій діяльності(список учнів класу; відмітка про участь і об’єм виконаних робіт)

3.Організація чергування по класу (графік чергування) 

5-11

Айрапетян Арсен, 6-А

 

7.

04.10.16.

Підготовка до конкурсу стіннівок до всесвітнього дня захисту тварин.

1-11

Губар Евеліна, 5-А

 

8.

06.10.16.-06.11.16.

Екологічний місячник (за планом)

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

9.

01.10.16.-31.10.16.

Підготовка до проведення трудових акцій з благоустрою школи

5-11

Ільченко Марія, 9-А

 

10.

13.10.16.-17.10.16.

Підготовка до проведення акції «Листопад»

5-11

Скорик Є.В., педагог-організатор

 

11.