Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області

 





План роботи учнівського самоврядування на 2018/2019 навчальний рік

 

ПЛАН РОБОТИ КОМІСІЙ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ШКІЛЬНОЇ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

НА 2018/ 2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Комісія з національних питань

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітка про виконання

1.

03.09.18.

Свято першого дзвоника. Бесіда «75-річниця визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників». Години спілкування «Україна – незалежна держава»

5-11

Класні керівники

 

2.

03.09.2018.-07.09.2018.

Бесіди присвячені героїчним подвигам українських воїнів в боротьбі за територіальну цілісність, незалежність України

5-11

Класні керівники

 

3.

13.09.2018.

Правовий лекторій для батьків та учнів «Україна – правова держава. Реалізація розвитку та функціонування української мови»

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства, Касумова О.С.,

психолог, класні керівники

 

4.

10.09.2018.

Міжнародний день пам’яті жертв  фашизму (2-а неділя вересня)

5-11

Класні

керівники

 

5.

21.09.2018.

Інформаційні хвилинки «Що ми зможемо зробити для збереження миру»

5-11

Класні керівники

 

6.

14.09.2018.

Конкурс малюнків на асфальті до Міжнародного Дня миру

1-4

Хуповець Софія, 9-А

 

7.

24.09.2018.

Години спілкування до Дня партизанської слави

5-11

Класні керівники

 

8.

01.10.18-05.10.18.

Тиждень правових знань

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства,

класні керівники

 

9.

08.10.18.

Бесіда з учнями «День юриста – 08.10»

5-11

Класні керівники

 

10.

11.10.18.

 

Правовий лекторій для батьків та учнів «Особисті (громадянські) права людини за конституцією України»

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства, Касумова О.С.,

психолог, класні керівники

 

11.

12.10.18.

Бесіда «Україна від козацьких часів до сьогодення»

5-11

Класні керівники

 

12.

15.10.18.

Уроки мужності «Ми пам’ятаємо»

5-11

Класні керівники

 

13.

16.10.18.

Години спілкування: «Свято Покрови – свято українського козацтва»

5-11

Класні керівники

 

14.

06.11.18.-06.12.18.

Місячник військово-патріотичного виховання (за окремим планом)

5-11

учитель  предмету «Захист Вітчизни»,

класні керівники

 

15.

07.11.18.- 09.11.18.

Години спілкування до Міжнародного дня боротьби з фашизмом та антисемітизмом (09.11.)

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства, Касумова О.С.,

психолог, класні керівники

 

16.

09.11.18.

Повідомлення до Дня прав людини (10.11.)

5-11

Поліщук Єлизавета, 10-А

 

17.

22.11.18.

Урок мужності «Скорботні жнива України»

5-11

Класні керівники

 

18.

28.11.18.

Дені пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

5-11

Коваленко Анастасія, 9-А

 

19.

Раз на два тижні(протягом навчального року)

Засідання комісії з національних питань

5-11

Василенко Софія, 10-А

 

20.

06.11.18.-06.12.18.

Місячник військово-патріотичного виховання (за окремим планом)

5-11

учитель  предмету «Захист Вітчизни»,

класні керівники

 

21.

15.02.19.

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

5-11

Класні керівники

 

22.

11.04.19.

Експрес-інформація до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів (11.04.)

5-11

Лиманська О.В., заступник директора з виховної роботи

 

23.

03.05.19.-08.05.19.

08-09 травня - Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв  Другої Світової війни

5-11

Члени шкільного Парламенту

 

24.

13.05.19.

Правовий лекторій для батьків та учнів «Україна – правова держава»

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства, Касумова О.С.,

психолог, класні керівники

 

 

Комісія з питань милосердя

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітка про виконання

1.

Раз на два тижні (протягом року)

Засідання комісії

5-11

Ходирєва Вероніка, 7-А

 

2.

24.09.18. – 28.09.18.

Акції милосердя:

1)    День ветерана (01.10)

2)    Людей похилого віку(01.10.)

5-11

Онищенко Катерина, 7-Б

 

3.

01.10.18-31.10.18.

Акція «Допоможемо дітям пільгового контингенту»

5-11

Бобилев Ігор, 9-А

 

4.

12.11.18.-23.11.18.

Підготовка акції «Одяг дітям»

5-11

Кошель Анна, 8-А

 

5.

07.12.18.-18.12.18.

Участь у акції милосердя для дітей пільгового контингенту до Дня Святого Миколая

5-11

Онищенко Катерина, 7-Б

 

6.

03.12.18. – 07.12.18.

Підготовка до проведення тижня доброчинності

5-11

Вінокурова Марія, 10-А

 

7.

10.12.18-19.12.18

Акція «Допоможемо дітям пільгового контингенту»

5-11

Ходирєва Вероніка, 7-А

 

 

18.01.19.

Участь у акції «Милосердя»

5-11

Зубатенко,11-А

 

             

 

 

 

 

 

Комісія з питань інформації

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітки про виконання

1.

03.09.2018.

Вибори членів шкільного Парламенту

5-11

Кутузова М.Д., педагог-організатор

 

2.

24.09.18.-28.09.18.

Конкурс квіткових композицій

5-11

Коваленко Каміла, 7-А

 

3.

24.09.18.-28.09.18.

Конкурс стіннівок до Дня вчителя

5-11

Орехов Артем, 9-А

 

4.

03.09.18.-28.09.18.

Підготовка номерів до конкурсу «Київський має таланти»

5-11

Зубко Еліна, 11-А

 

5.

14.09.18.

Конкурс малюнків на асфальті до Міжнародного дня Миру

1-4

Акулова Тетяна, 7-Б

 

6.

06.09.18.-28.09.18.

Підготовка робіт на міський конкурс «Харків – місто перспектив»

5-11

Жаботинська Анастасія,10-А

 

 

7.

06.09.18.-28.09.18.

Підготовка учнівських проектів на Всеукраїнський конкурс волонтерських проектів

5-11

Скрипник Кристина, 10-

А

 

 

8.

29.09.18.

Концерт присвячений Дню Учителя

1-11

Лиманська О.В., заступник директора з виховної роботи

 

9.

06.09.2018.-27.05.2019.

Підготовка статей до випуску районної електронної газети «ШУМ»

5-11

Жаботинська  Анастасія, 10-А

 

 

 

 

10.

27.09.18.

Повідомлення до дня туризму

5-11

Орехов Артем, 9-А

 

11.

10.09.18. – 14.09.18.

Година спілкування «З чого починається дружба, і вміння дружити»

5-11

Класні керівники

 

12.

17.09.18.- 21.09.18.

Години спілкування із повторення правил дорожнього руху

5-11

Класні керівники

 

13.

24.09.18.-28.09.18.

Години спілкування «Внутрішній конфлікт та способи його подолання»

5-11

Класні керівники

 

14.

02.10.18.

Радіопередача до Міжнародного дня музики

5-11

Скрипник Кристина, 10-А

 

15.

18.10.18.

Засідання шкільного парламенту

5-11

Педагог-організатор

 

16.

15.10.18.-19.10.18.

Конкурс творчих робіт «Моя маленька громадська організація»

5-11

Коваленко Каміла, 7-А

 

17.

12.11.18.

Повідомлення до дня прав людини

1-11

Орехов Артем, 9-А

 

18.

15.11.18.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Педагог-організатор

 

19.

15.11.18.-30.11.18.

Випуск тематичних газет «АнтиСНІД»

5-11

Класні керівники,

педагог-організатор

 

20.

21.11.18.

Радіопередача до всесвітнього дня дітей

5-11

Акулова Тетяна, 7-Б

 

21.

05.11.18.-21.11.18.

Підготовка до районного конкурсу «Юні дарування»

5-11

Єпіфанова О.П., учитель музичного мистецтва

 

22.

30.10.18-02.11.18.

Тиждень протидії торгівлі людьми

5-11

Лиманська О.В., заступник директора з виховної роботи

 

23.

15.11.18.

Правовий лекторій для батьків та учнів « Які права  мають діти? Конвенція ООН про права дитини»

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства, Касумова О.С.,

психолог, класні керівники

 

24.

06.12.18.

Години спілкування «З історії Збройних сил України»

5-11

Класні керівники

 

25.

11.12.18.

Години спілкування  до Всесвітнього дня прав людини « Я дитина. Я теж маю права»

1-11

Класні керівники

 

26.

14.12.18.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (14.12.)

5-11

Класні керівники

 

27.

17.12.18.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Педагог-організатор

 

28.

16.11.18.-30.11.18.

Випуск тематичних газет «АнтиСНІД»

5-11

Класні керівники

 

29.

30.11.18.

Радіопередача до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ

5-11

Зубко Еліна, 11-А

 

30.

03.12.18.-10.12.18.

Конкурс малюнків «Зимова казка»

1-11

Класні керівники

 

31.

11.12.18.-14.12.18.

Конкурс композицій «Замість ялинки – букет»

1-11

Скрипник Кристина, 10-А

 

32.

19.12.18.

Концерт до Дня Святого Миколая  для дітей пільгового контингенту та учнів початкової школи «Миколай крокує світом»

5-11

Класні керівники 5-х класів

 

33.

24.12.18.-28.12.18

Новорічні ранки

1-4

Класні керівники

 

34.

17.01.19.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Педагог-організатор

 

35.

16.01.19.-28.01.19.

Конкурс мультимедійних проектів «Я + комп’ютер»

2-11

Коваленко Каміла, 7-А

 

36.

16.01.2019. -31.01.19.

Виставка літератури із превентивної тематики в шкільній бібліотеці

1-11

Мороз Н.М., завідувач бібліотекою

 

37.

21.02.19.

Експрес-інформація  до Міжнародного дня рідної мови (21.02.)

5-11

Коваленко Каміла, 7-А

 

38.

15.02.19.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Педагог-організатор

 

39.

19.02.19.

Радіопередачі до Міжнародного дня української мови

5-11

Жаботинська Анастасія, 10-А

 

40.

05.02.19.- 08.02.19.

Зустріч зі спеціалістами-юристами

5-11

Гальєва Л.Г., учитель правознавства, Касумова О.С.,

психолог, класні керівники

 

41.

04.03.19.

Конкурс читців «Живий Шевченко»

5-11

Акулова Тетяна, 7-Б

 

42.

04.03.19.

Експрес-інформація до дня народження А.С. Макаренка (04.03.)

5-11

Орехов Артем, 9-А

 

43.

07.03.19.

Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир ООН (08.03.)

5-11

Зубко Еліна, 11-А

 

44.

07.03.19.

Радіопередачі до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир ООН

5-11

Коваленко Каміла, 7-А

 

45.

11.03.19.

Радіопередачі  до дня народження  Т.Г. Шевченка «Шевченко  - це Україна. Україна – це Шевченко»

5-11

Орехов Артем, 9-А

 

46.

14.03.19.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Педагог-організатор

 

47.

12.04.19.

Експрес-інформація  до Дня космонавтики

5-11

Скрипник Кристина, 10-А

 

48.

18.04.19.-26.04.19.

Години спілкування до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій  та катастроф

5-11

Класні керівники

 

49.

18.04.19.

Засідання шкільного Парламенту

5-11

Педагог-організатор

 

50.

18.04.19.-26.04.19.

Випуск газет «Дзвони Чорнобиля»

5-11

Класні керівники

 

51.

29.03.19.-19.04.19.

Підготовка інтегрованих уроків до конкурсу «Про мій Харків – моїм учням»

5-11

Члени шкільного Парламенту,

педагог-організатор

 

52.

29.03.19.-19.04.19.

Конкурс творчих робіт «Податки очима дітей»

5-11

Класні керівники

 

53.

16.05.19.

Заключне засідання шкільного Парламенту

5-11

Педагог-організатор

 

54.

16.05.19.

Радіо передача до Всесвітнього дня родини

5-11

Акулова Тетяна, 7-Б

 

55.

10.05.19.-27.05.19.

Оформлення матеріалів літнього пришкільного табору

5-11

Лиманська О.В., заступник директора з виховної роботи

 

 

 

 

Комісія з питань знань

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітки про виконання

1.

10.09.18.

Підготовка до міжнародного дня грамотності

5-11

Ковбан Вероніка, 9-А

 

2.

20.09.18.

Перевірка ведення щоденників учнями

5-11

Шеремет Елеонора, 10-А

 

3.

До 28.09.18.

Здача відомостей про успішність навчання в класі

5-11

Волкова Юлія, 11-А

 

4.

02.10.18.

Екскурсія присвячена Всеукраїнському дню бібліотек

5-11

Шеремет Елеонора, 10-А

 

5.

Раз на тиждень (понеділок)

Засідання комісії

5-11

Волкова Юлія, 11-А

 

6.

01.10.18.-31.10.18.

Підготовка до проведення Другого етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

5-11

Ненахов Артем, 7-А

 

7.

02.10.18. – 05.10.18.

Підготовка до проведення тижня правових знань

5-11

Клименко Анна, 7-Б

 

8.

05.11.18.

Участь у конкурсі мультимедійних проектів

5-11

Ненахов Артем, 7-А

 

9.

12.11.18.-15.11.18.

Перевірка ведення щоденників учнями

5-11

Головко Нікіта, 9-А

 

10.

03.12.18.-28.12.18.

Участь у районному етапі захисту робіт МАН

5-11

Волкова Юлія, 11-А

 

11.

21.12.18-28.12.18.

Перевірка ведення щоденників учнями. Санітарний день. Прибирання класу

5-11

Ковбан Вероніка, 9-А

 

12.

До 20.12.18.

Здача відомостей про успішність навчання в класі

5-11

Клименко Анна, 7-Б

 

13.

01.02.19.-28.02.19.

Участь у Ломоносівському турнірі

5-11

Головко Нікіта, 9-А

 

14.

01.02.19. – 28.02.19.

Участь у роботі предметних тижнів з історії, правознавства, географії

5-11

Гальєва Л.Г., учитель історії, вчитель географії

 

15.

01.03.19.- 29.03.19.

Підготовка до організації зустрічей з інтелектуальною елітою (науковцями) міста

5-11

Волкова Юлія, 11-А

 

16.

До 15.03.19.

Здача відомостей про успішність навчання в класі

5-11

Головко Нікіта, 9-А

 

17.

01.03.19.-31.03.19.

Участь у роботі предметних тижнів з української мови та літератури, початкова школа

5-11

Ковбан Вероніка, 9-А

 

18.

01.04.19.-30.04.19.

Участь у роботі предметних тижнів з англійської мови, трудового навчання, образотворчого мистецтва

5-11

Шеремет Елеонора, 10-А

 

17.

До 20.05.19.

Здача відомостей про успішність навчання в класі

5-11

Головко Нікіта, 9-А

 

 

 

 

Комісія з питань фізичної культури та здоров’я

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітки про виконання

1.

12.09.18.

Засідання комісії

5-11

Гоцкало Микита, 10-А

 

2.

05.09.18

Підготовка до проведення години спілкування «Права та обов’язки учнів», бесіда «Обережно – гриби!», бесіда «Правила поведінки учнів в класі та під час перерви. Провітрювання класу»  

5-11

Локалов Денис, 9-А

 

3.

10.09.18.

Повідомлення до Всесвітнього дня запобігання самогубствам

5-11

Ганцев Давід, 10-А

 

4.

13.09.18.

Підготовка до Дня фізичної культури і спорту

5-11

Буханцов, 7-Б

 

5.

15.09.18.

Участь в Олімпійських стартах (2-4 кл.)

5-11

Красний Микола, 11-А

 

6.

17.09.18.

Участь у футболі «Олімпійський м’яч» (юнаки 5-7 кл.)

5-11

Мірошниченко Владислав, 7-А

 

7.

20.09.18.

Участь у змаганнях «олімпійська естафета» (8-10)

5-11

Ганцев Давід,

 10-А

 

8.

17.09.18. – 22.09.18.

Підготовка до проведення години спілкування із повторення правил дорожнього руху

5-11

Класні керівники

 

9.

До 25.09.18.

Щомісячний звіт про відвідування учнями класу спортивних секцій (список класу; яку секцію відвідують)

5-11

Гоцкало Микита, 10-А

 

10.

01.10.18.

Щомісячний звіт про відвідування учнями класу спортивних секцій (список класу; яку секцію відвідують)

5-11

Буханцов, 7-Б

 

11.

08.10.18

Підготовка до змагань з легкоатлетичного чотириборства (6-7, 8-9 кл.)

5-11

Локалов Денис, 9-А

 

12.

09.10.18.

Засідання комісії

5-11

Мірошниченко Владислав, 7-А

 

13.

01.10.18.-31.10.18.

Підготовка до районних змагань з легкої атлетики

5-11

Красний Микола, 11-А

 

14.

19.10.18.

Єдині уроки з дорожнього руху

Первинний інструктаж з безпеки життєдіяльності у зв’язку із виходом на осінні канікули

 

5-11

Класні керівники

 

15.

05.11.18.

Засідання комісії

5-11

Гоцкало Микита, 10-А

 

16.

19.11.18.

Підготовка до зустрічі учнів з лікарями-наркологами

5-11

Класні керівники

 

17.

26.11.18.-29.11.18.

Участь у спортивній гімнастиці (підтягування, хлопці)

5-11

Красний Микола, 11-А

 

18.

26.11.18.

Участь у шкільних змаганнях з кросу

9-10

Ганцев Давід, 10-А

 

19.

04.12.18.

Участь у шкільних змаганнях з шахів (3-4, 5-7 кл.)

3-7

Локалов Денис, 9-А

 

20.

15.01.19.

Засідання комісії

5-11

Педагог-організатор

 

21.

07.12.18.

Підготовка до проведення бесід лікарів-спеціалістів для дівчат підлітків з проблем статевої культури та поведінки

5-11

Класні керівники

 

22.

06.12.18.

Участь у військово-спортивному святі для допризовників

5-11

Красний Микола, 11-А

 

23.

10.12.18.

Підготовка до проведення спортивного свята до всесвітнього дня футболу

5-11

Гоцкало Микита, 10-А

 

24.

17.12.18.

Участь у шкільних змаганнях «Веселі старти»

5-11

Буханцов, 7-Б

 

25.

21.01.19.

Участь у шкільних змаганнях з волейболу

5-11

Гоцкало Микита, 10-А

 

26.

30.01.19.

Участь у шкільній естафеті з м’ячами «Шкіряний м’яч»

5-11

Локалов Денис, 9-А

 

27.

11.02.19.

Участь у шкільних змаганнях з піонерболу

6-8

Буханцов, 7-Б

 

28.

22.02.19.

Підготовка до шкільних змагань  з «Бебіболу»

3-5

Красний Микола, 11-А

 

29.

12.03.19.

Настільний теніс (хлопці)

9-10

Буханцов Олександр, 7-Б

 

30.

18.03.19.

Шкільні змагання з легкої атлетики

7-8

Мірошниченко Владислав, 7-А

 

31.

19.03.19.

Шкільні змагання з легкої атлетики

9-11

Локалов Денис, 9-А

 

32.

09.04.19.

Підготовка до проведення свята до Дня здоров’я

1-11

Класні керівники

 

33.

17.04.19.

Участь у змаганнях з футболу за олімпійською системою

5-6

Красний Микола, 11-А

 

34.

24.04.19.

Участь у змаганнях з футболу за олімпійською системою

9-11

Гоцкало Микита, 10-А

 

35.

25.05.19.

Заключне засідання комісії

5-11

Педагог-організатор

 

36.

27.05.19.

Участь у легкоатлетичному кросі

9-10

Ганцев Давід,

         10-А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комісія з питань культури

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітки про виконання

1.

Раз на тиждень (середа)

Засідання комісії

5-11

Трященко Влада, 11-А

 

2.

03.09.18.-28.09.18.

Підготовка робіт до конкурсу «Київський має таланти»

5-11

Зорченко Валерія, 9-А

 

3.

14.09.18.

Засідання комісії

5-11

Поліщук Єлизавета,

10-А

 

4.

12.09.18.-28.09.18.

Підготовка до проведення свята до дня Учителя

5-11

Члени шкільного Парламенту,

педагог-організатор

 

5.

25.09.18.

Вікторина з правової тематики «Права людини починаються з прав дитини»

5-11

Пуляєв Ростислав,

7-А

 

6.

До 27.09.18.

Збір інформації про участь учнів у гуртках (список класу; у яких гуртках займається)

5-11

Шарко Діана, 7-Б

 

7.

08.10.18. -11.10.18.

Проведення огляду номерів художньої самодіяльності «Шукаємо таланти»

5-11

Педагог-організатор, Єпіфанова О.П., учитель музичного мистецтва

 

8.

22.10.18.-26.10.18.

Підготовка до проведення конкурсу дитячого малюнка «Україна очима дітей»

1-11

Зорченко Валерія, 9-А

 

9.

09.11.18.

Підготовка до районного конкурсу «Юні дарування»

5-11

Некрасова Єлизавета,

 10-А

 

10.

До 29.11.18.

Збір інформації про участь учнів у гуртках (список класу; у яких гуртках займається)

5-11

Трященко Влада, 11-А

 

11.

10.12.18.

Участь у конкурсі малюнків «Краса зимової природи»

1-11

Поліщук Єлизавета,

10-А

 

12.

11.12.18.-14.12.18.

Підготовка конкурсу композицій «Замість ялинки – букет»

1-11

Шарко Діана, 7-Б

 

13.

19.12.18.

Участь у концерті до Дня Св. Миколая для дітей пільгового контингенту та учнів початкової школи «Миколай крокує світом»

1-11

Пуляєв Ростислав,

7-А

 

14.

24.12.18-28.12.18

Підготовка до проведення Новорічних казок

5-7

Зорченко Валерія,

9-А

 

15.

До 26.12.18.

Збір інформації про участь учнів у гуртках (список класу; у яких гуртках займається)

5-11

Некрасова Єлизавета,

 10-А

 

12.

21.01.19.

Засідання комісії

5-11

Золотоверх, 8-А

 

13.

30.01.19.-14.02.19.

Підготовка до концерту до дня закоханих

5-11

Поліщук Єлизавета,

 10-А

 

14.

18.02.19.-22.02.19.

Підготовка до конкурсу творчих робіт «Мій родовід»

5-11

Горбань О.А., учитель української мови та літератури

 

15.

26.02.19.-07.03.19.

Випуск святкових газет до Міжнародного жіночого дня

5-11

Трященко Влада, 11-А

 

16.

До 28.02.19.

Збір інформації про участь учнів у гуртках (список класу; у яких гуртках займається)

5-11

Шарко Діана, 7-Б

 

17.

04.03.19.

Засідання комісії

5-11

Поліщук Єлизавета,

10-А

 

18.

28.02.19-07.03.19

Підготовка до проведення виставки поробок учнів «Весняні квіти»

1-11

Золотоверх, 8-А

 

19.

06.03.19.

Концерт для мам та бабусь

5-11

Некрасова Єлизавета,

 10-А

 

20.

07.03.19.

Концерт до Дня 8-го березня

5-11

Пуляєв Ростислав, 7-А

 

21.

02.04.19.

Засідання комісії

5-11

Поліщук Єлизавета,

 10-А

 

22.

30.03.19.-15.04.19.

Участь у конкурсі творчих робіт «Податки очима дітей»

5-11

Трященко Влада, 11-А

 

23.

05.04.19.

Участь у святі зустрічі птахів

1-6

Шарко Діана, 7-Б

 

24.

08.04.19-19.04.19.

Підготовка до проведення шкільного фестивалю ДЮП

5-11

Педагог-організатор

 

25.

01.05.19.-30.05.19.

Підготовка до проведення свята прощання з Букварем (за окремим планом)

1-4

Жданова С.Г., заступник директора з виховної роботи

 

25.

18.04.19.-26.04.19.

Випуск газет «Дзвони Чорнобиля»

5-11

Педагог-організатор

 

26.

26.04.19. – 07.05.19.

Участь у конкурсі творчих робіт до Дня Перемоги

5-11

Зорченко Валерія, 9-А

 

27.

07.05.19.-08.05.19.

Покладання квітів на Меморіал

5-11

Члени шкільного Парламенту

 

28.

13.05.19.

День Матері (12.05.)

5-11

Поліщук Єлизавета,

10-А

 

29.

26.05.19.

Підготовка до проведення випускного вечора в початковій школі

1-4

Жданова С.Г., заспупник директора з виховної роботи

 

30.

20.05.19.-24.05.19.

Підготовка до проведення останнього дзвоника

5-11

Педагог-організатор

 

31.

27.05.19.

Підготовка до проведення Міжнародного дня захисту дітей (01.06.)

5-11

Некрасова Єлизавета,

10-А

 

32.

До 28.05.19.

Збір інформації про участь учнів у гуртках (список класу; у яких гуртках займається)

5-11

Зорченко Валерія,

 9-А

 

33.

28.05.19.

Заключне засідання комісії

5-11

Педагог-організатор

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комісія з екологічних питань

№ з/п

Термін виконання

Зміст роботи

Клас

Відповідальні

Відмітки про виконання

1.

Раз в два тижні

(середа)

Засідання комісії

5-11

Ільченко Марія, 11-А

 

2.

03.09.18.-25.09.18.

Підготовка до акції «Благоустрій міста»

5-11

СлабодчиковаГанна, 9-А

 

3.

До 10.09.18.

Розподіл території за класами для підтримки в належному стані

5-11

Лебедев Артем, 10-А

 

4.

20.09.18.- 28.09.18.

Участь в акції «Квіти». Конкурс квіткових композицій

5-11

Головко Нікіта, 9-А

 

5.

03.09.18.-10.09.18.

Екскурсії до лісопарку присвячені Дню працівника лісу

5-11

Слабодчикова Ганна, 9-А

 

6.

28.09.18.

Щомісяця

Постійно

1.Перевірка стану класних кімнат.

2.Контроль за участі учнів у трудовій діяльності(список учнів класу; відмітка про участь і об’єм виконаних робіт)

3.Організація чергування по класу (графік чергування) 

5-11

Вдовікова Лілія,

8-А

 

7.

04.10.18.

Підготовка до конкурсу стіннівок до всесвітнього дня захисту тварин.

1-11

Крутов Тимофій, 7-Б

 

8.

05.10.18.-05.11.18.

Екологічний місячник (за планом)

5-11

Педагог-організатор

 

9.

01.10.18.-31.10.18.

Підготовка до проведення трудових акцій з благоустрою школи

5-11

Ільченко Марія, 11-А

 

10.

02.10.18.-22.10.18.

Підготовка до проведення акції «Листопад»

5-11

Педагог-організатор