ПРОЕКТ "Вчимося жити разом"

З 16.05.2016 року по  20.05.2016 року у м. Києві був проведений тренінг для регіональних тренерів з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» в початковій школі з предмету «Основи здоров’я». Під час тренінгу педагоги школи ознайомились з концепцією, змістом і методикою викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом». Учасники опрацьовували  ролі тренера,  відпрацьовували уроки- тренінги для учнів 1- 4-х класів за курсом «Вчимося жити разом».

Проект «Вчимося жити разом» було ініційовано представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Представництво ЮНІСЕФ в Україні залучило до виконання проекту «Вчимося жити разом» дві організації:

громадська організація «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту», яка виконує проект в частині впровадження освіти на засадах розвитку життєвих навичок.

Національний Університет «Києво-Могилянська Академія», який реалізує проект в частині надання психосоціальної допомоги.

Відповідно до  листів Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 04.05.2016 № 01-38/1931 «Про запровадження спільного проекту "Вчимося жити разом"», від 04.05.2016 № 01-38/1932 «Про реалізацію спільного проекту "Вчимося жити разом"», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 11.01.2016 № 5,  Плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом»  на базі  Харківської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів №52 Харківської міської ради Харківської області   буде проведений  тренінг із  педагогами загальноосвітніх навчальних закладів  №1, 5, 17, 55, 62, 158  Київського району, № 11, 14, 38, 61, 72  Фрунзенського району, № 13, 18, 86  Холодногірського району  міста  Харкова  з 14.06  по 16.06.2016 року.

На базі навчального закладу були проведені тренінги із педагогами м. Харкова з основ створення довірливого класного середовища - безпечного, відкритого дітям та батькам, сприятливого для розвитку стосунків, захисту від наслідків соціальних катастроф.

Заступник директора з  виховної роботи Лиманська О.В., практичний психолог ХЗОШ № 52 Касумова О.С.,  учитель початкових класів Жданова А.Д., класний керівник  Бутенко Н.Ю., вчитель предмета "Основи здоров"я" Хвостіченко В.В. стали активними учасниками проекту.

Тренери, класні керівни ки, вчителі школи широко використовують навчально - методичні комплекти для початкової, основної та старшої школи "Вчимося жити разом"

09 листопада 2016 року директор школи Прибиловська Н.В., практичний психолог Касумова О.С., вчитель з предмета "Основи здоров"я Жданова А.Д., учні 8-х класів взяли участь у брифінгу для регіональних ЗМІ "Реалізація програми з розвитку життєвих навичок та психосоціальної допомоги дітям у Східних та Центральних областях України"