Програма «Шкільний офіцер поліції»

30.11.2018 року старшим лейтенантом поліції Ведмедерєм Євгенієм Вікторовичем, інспекторам відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, проведено профілактичну бесіду "Мої права та обов'язки" для учнів 7-8-х класів.

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у м. Харкові з 5 квітня 2018 року впроваджується модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».
Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено старшого лейтенанта поліції Ведмедерю Євгенія Вікторовича, інспектора відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, який пройшов спеціальне навчання та призначений шкільним офіцерам поліції.

Контактний телефон:
Ведмедеря Є.В. +380937914781