Робота методичної ради

Мета:   стимулювання ініціативи та активізація творчості членів педагогічного колективу до науково-дослідної, експериментальної діяльності, спрямованої на вдосконалення, оновлення й розвиток навчального процесу в закладі освіти.

Вересень

1. Аналіз методичної роботи за минулий навчальний рік. Завдання методичної ради школи на новий навчальний рік. (Прибиловська Н.В.)
  2. Про організацію роботи над єдиною науково-методичною темою «Формування і розвиток особистості учня на основі ціннісного підходу до організації НВП в умовах упровадження Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти» (2-й рік). (Прибиловська Н.В.)
  3. Особливості вивчення предметів у 2016/2017 навчальному році. ( Черкашина С.А. )
  4. Визначення змісту, форм і методів підвищення кваліфікації педагогів у 2016/2017 навчальному році. (Черкашина С.А.)
  5. Створення динамічних творчих груп. (Черкашина С.А.)
  6. Огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.                 ( Склярова І.П. )

Жовтень

1. Про підготовку учнів до участі в шкільному, районному етапах: Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України, учнівських турнірів з навчальних предметів.  (Черкашина С.А.)
  2. Організація роботи з молодими учителями. (Черкашина С.А.)
  3. Про підготовку до предметних тижнів. (Керівники МО)
  4. Огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.

( Склярова І.П. )

Січень

1. Заходи з управління самоосвітою педагогів. Звіти вчителів, які атестуються в 2016/2017 навчальному році. (Черкашина С.А.)
  2. Аналіз рівня компетентності учнів за результатами І семестру. (Черкашина С.А.)
  3. Звіт про результати оцінки творчого потенціалу та професійної компетентності педагога. ( Касумова О.С. )
  4. Огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.                  ( Склярова І.П. )

Березень

1. Аналіз результативності участі учнів у шкільних, районних етапах: Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України, учнівських турнірів із навчальних предметів. (Черкашина С.А.)
  2. Підсумки конкурсу «Учитель року».  (Прибиловська Н.В.)
  3. Ефективність організації позакласної роботи з базових предметів. ( Черкашина С.А. )
  4. Організація завершення навчального року. Підготовка до ЗНО, державної підсумкової атестації. (Черкашина С.А.)
  5. Огляд нормативних документів, новинок психолого-педагогічної літератури.                  ( Склярова І.П. )

Квітень

1. Звіти керівників МО про проведення предметних тижнів.
  2. Підсумки підвищення кваліфікації педагогічних працівників за навчальний рік. (Черкашина С.А.)
  3. Підсумки атестації педагогічних працівників за 2016/2017 начальний рік.

Червень

1. Підсумки моніторингових досліджень за навчальний рік. (Черкашина С.А.)
  2. Експертна оцінка методичної роботи школи за 2016/2017 навчальний рік. (Прибиловська Н.В.)
  3. Про планування методичної роботи на наступний навчальний рік.                            (Прибиловська Н.В.)