Прийом до школи

Правила прийому до школи

До  1-го   класу   ХЗОШ  № 52 зараховуються діти, як правило, з 6 років.

Прийом  дітей  до  1-го  класу  здійснюється  на безконкурсній основі, відповідно до території обслуговування. У разі наявності вільних місць до 1-го класу приймаються діти, які зареєстровані в  інших районах.

Для зарахування дитини до 1-го класу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву на  ім'я  директора,  копію  свідоцтва  про  народження дитини та медичну картку встановленого зразка.

При прийомі дитини до 1-го класу не проводяться тестування та екзамени з перевірки знань щодо засвоєння  навчально-виховної  програми  дошкільного   навчального закладу.

Наказ про зарахування дитини до 1-го класу видає директор на основі  поданих  документів, як правило, до початку навчального року.

Відповідно  до Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах (0240290-00)  на  кожного учня-першокласника оформляється особова справа.

Лист МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 1/9-71 від 14 лютого 2015 року "Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу" http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/45970/.

Прийом проводиться щоденно (крім вівторка) з 15.30 до 17.30 в кабінеті директора.

Перелік документів, необхідний до вступу в школу:
  1. Медична картка
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Заява батьків щодо вступу дитини до школи (заяви подають батьки особисто при наявності паспорта)