Порядок зарахування до закладу

Порядок зарахування до закладу освіти

Зарахування дітей до 1-го класу ХГ № 52  відбувається за територією обслуговування.
За наявності вільних місць, зарахування відбувається з інших районів міста Харкова.

Прийом заяв у 1 класи 2024/2025 навчального року

розпочинається 08 квітня 2024 року!

У зв'язку з оголошенням воєнного стану зарахування до закладу освіти здійснюється в електронному форматі за допомогою системи  «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти». Автоматизований портал розроблений для користування батьками та закладами освіти в режимі он-лайн для прозорості та зручності при реєстрації дітей в заклади освіти.

«Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти»

В Україні поки триває воєнний стан. Тому подача документів у заклади загальної середньої освіти може здійснюватись:

• безпосередньо в закладі загальної середньої освіти (з понеділка по п'ятницю);
  • через електронний сервіс https://school.isuo.org/ (знайти ХГ № 52 можна за номером - 11582);
  • факсом, електронною поштою, іншими засобами зв'язку чи у будь-який інший спосіб (за вибором заявника).

Відеоінструкція для заповнення форм електронної реєстрації : https://www.youtube.com/watch?v=VgnbxIf25VY

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

1. Зарахування дітей до закладу освіти відбувається відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН № 367 від 16.04.2018 року, зареєстрованого в МЮУ 05.05.2018 №564/32016

2. Заява про зарахування дитини до першого класу подається одним із батьків особисто. До заяви батьки дитини мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання на закріпленій території обслуговування.

4. Форма заяви батьків дитини  затверджена наказом МОН України від 16.04.2018 № 367 (додаток 1).

5.  Заяви батьків приймаються в будь-який зручний час протягом робочого дня  закладу освіти.

6. Мовою освітнього процесу в закладі освіти є державна мова (ст. 7 Закону України «Про освіту»).

7. Територію обслуговування за ЗЗСО затверджено наказом голови Адміністрації Київського району від 14.09.2022 № 21 "Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Київського району м. Харкова на 2023/2024 навчальний рік".

Інформацію про територію обслуговування ЗЗСО  розміщено на сайті у розділі "Територія обслуговування".