Прийом до школи

Правила прийому до школи

1.                З 2018 року здійснюється прийом учнів до ЗЗСО відповідно до наказу  Міністерства  освіти  і  науки  України  від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року з а№ 564/32016.

2.                Приймання заяв про зарахування учнів у 2018  розпочинається не пізніше, ніж за три тижні до завершення прийому заяв (п.6 розд. І) – з 10 травня.

3.                Заява про зарахування дитини до першого класу подається одним із батьків особисто до 31 травня. До заяви батьки дитини мають право додавати будь-який документ, який підтверджує факт проживання на закріпленій території обслуговування.

4.                Форма заяви батьків дитини  затверджена наказом МОН України від 16.04.2018 № 367 (додаток 1).

5.                Заяви батьків приймаються в будь-який зручний час протягом робочого дня  закладу освіти.

6.                Мовою освітнього процесу в закладі освіти є державна мова (ст. 7 Закону України «Про освіту»).

7.                Територію обслуговування за ЗЗСО  затверджено наказом голови Адміністрації Київського району від 10.05.2018 № 13а/г. Інформацію про територію обслуговування ЗЗСО  розміщено на сайті та на інформаційному стенді закладу.

Втратив чинність лист МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 1/9-71 від 14 лютого 2015 року "Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу" http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/45970/.

Прийом проводиться щоденно з 15.30 до 17.30 у кабінеті директора.

Перелік документів, необхідний до вступу в ХЗОШ №52:
  1. Медична картка
  2. Копія свідоцтва про народження
  3. Заява одного з батьків щодо вступу дитини до школи (заява подається одним з батьків особисто при наявності паспорта або будь-якого документа, який підтверджує факт проживання на закріпленій території обслуговування)

Пам’ятка для батьків майбутніх першокласників

Буває так, що батьки приділяють багато уваги підготовці дитини до школи, опануванню навичок читання та писання для того, щоб уникнути в майбутньому серйозних проблем та труднощів в навчанні.

Це дійсно важливо, але набагато важливіше зрозуміти наскільки дитина психологічно готова для навчання в школі.

Пропонуємо відповісти на 20 питань, щоб зрозуміти, чи є ймовірність того, що вашій дитині буде складніше адаптуватися до школи./uploads/editor/6/4699/sitepage_37/files/pam_yatka_test__gotovnist_ditini_do_shkoli_2_.doc