Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області

 






Сузір'я лідерів

 

52-а школа – школа виховання лідерських якостей особистості


Заклад загальної середньої освіти  закінчили:

Івакін Тарас – чемпіон світу з армрестлінгу

Козленко Андрій – чемпіон світу зі спортивної гімнастики

Сердюк Олександр – чемпіон світу зі стрільби з лука

Благодарна Інна – чемпіонка України зі спортивного орієнтування

Захарченко Юлія, Мильченко Ніна – чемпіони Європи зі стрільби з лука

 

Наші відмінники:

золота медаль:

1989-1990

1. Алексеєнко Олена Миколаївна

2. Андрющенко Олександр Михайлович

3. Задерихіна Майя Вікторівна

1989-1990

1. Алексеєнко Олена Миколаївна

2. Андрющенко Олександр Михайлович

3. Задерихіна Майя Вікторівна

1990-1991

1. Щитова Тетяна Миколаївна

1991-1992

1. Гладковський Дмитро Миколайович

1992-1993

1. Гончаренко Наталія Володимирівна

2. Крутько Наталія Олександрівна

1993-1994

1. Поліо Віта Вікторівна

1995-1996

1. Акименко Наталія Олексіївна

2. Старікова Наталія Володимирівна

1996-1997

1. Голосенко Дмитро Юрійович

2. Бородін Дмитро Володимирович

1997-1998

1. Токар Наталія Вікторівна

2002-2003

1. Гравнова Тетяна Володимирівна

2. Сороколат Наталія Вікторівна

3. Чхеайло Анна Андріївна

2003-2004

1. Дворовенко Ольга Євгенівна

2. Лаврова Оксана Станіславівна

2004-2005

1. Гончарова Ксенія Ігорівна

2. Свідерський Андрій Вікторович

3. Сокирко Андрій Петрович

2005-2006

1. Агре Анна Костянтинівна

2. Гравнова Людмила Володимирівна

3. Ротач Ольга Леонідівна

4. Сліченко Анна Сергіївна

5. Сотніков Дмитро Володимирович

6. Чередниченко Тетяна Миколаївна

7. Чуйко Олексій Сергійович

8. Шавшина Юлія Вікторівна

2006-2007

1. Зайцева Аліна Олександрівна

2. Крилова Світлана Ігорівна

3. Топчій Андрій Олександрович

2007-2008

1. Калмикова Маріана Сергіївна

2. Ломакіна Людмила Миколаївна

2009-2010

1. Бубирєва Марина Володимирівна

2. Калмикова Діана Сергіївна

3. Левченко Анастасія Дмитрівна

4. Сидоренко Юлія Володимирівна

5. Щербак Марина Олександрівна

 

2013-2014

1. Воронін Андрій Анатолійович

 

2014-2015

  1. Охрименко Дар’я Валеріївна;
  2. Риндик  Ігор Вікторович;
  3. Федюк Віталій Владленович.

срібна медаль

1989-1990

1. Дудник Наталія Миколаївна

2. Шаповал Вікторія Борисівна

1990-1991

1. Хороших Оксана Анатоліївна

1991-1992

1. Рябчун Світлана Леонідівна

2. Хребтова Ірина Анатоліївна

1995-1996

1. Жеребцова Оксана Михайлівна

1997-1998

1. Золотарьова Оксана Юріївна

2000-2001

1. Броннікова Юлія Сергіївна

2002-2003

1. Морозова Ольга Ігорівна

2. Середняк Оксана Олегівна

3. Соломко Ірина Вікторівна

2003-2004

1. Баранник Анна Сергіївна

2. Третякова Ірина Вікторівна

2004-2005

1. Білоконенко Олександр Євгенович

2005-2006

1. Чернишенко Олена Іванівна

2. Зайцева Марина Юріївна

3. Новицька Марина Олександрівна

2008-2009

1. Збукер Олена Олександрівна

2. Кокоровець Ірина Сергіївна

2009-2010

1. Малишева Дарія Андріївна

 

2011-2012

1. Калмикова Ірина Сергіївна

                                                               

2013-2014

1. Громов Владислав Віталійович

 

2014-2015
  1. Бєлоусова Вероніка Геннадіївна;
  2. Сидорова Ксенія Костянтинівна.

У 2015-2016 начвльному році шкільних медалістів не було