Заходи щодо профілактики захворюваності на педикульоз

Назва заходів

Термін виконання

Відповідальний за виконання

Примітка

Організаційні заходи

1.

Провести детальний аналіз причин підвищення показників патологічної ураженості та захворюваності учнів в 2015 році, результати обговорити на педагогічній нараді навчального закладу. Відпрацювати та затвердити комплекс заходів щодо усунення керованих причин їх підвищення та зниження рівня захворюваності учнів на педикульоз.

До

01.09.2015

Медичний працівник навчального закладу

Лікувально-профілактичні заходи

1.

Забезпечити необхідні умови для проведення щорічного медичного профілактичного огляду учнів бригадою лікарів спеціалістів КЗОЗ  «Харківська міська дитяча поліклініка №23».

Згідно термінам затвердженого графіку

1.

Вести чіткий облік медичних довідок дітей, які були відсутні з причини хвороби на педикульоз.

1.

Не допускати до навчання учнів  з ознаками на педикульоз. Встановити контроль за станом їх здоров'я.

1.

Проводити бесіди з батьками щодо недопущення до закладу дітей з ознаками педикульозу.

1.

Проводити неспецифічну профілактику серед дітей щодо незараження педикульозом, заходи щодо профілактики педикульозу.

1.

Проводити бесіди з батьками щодо профілактики педикульозу.

На протязі навчального року

Адміністрація навчального закладу, педагогічні працівники, медичні працівники