Звіт про спільну діяльність адміністрації та батьківської ради школи в 2016 році

Батьківська рада школи є громадським формуваннями, створеним на основі єдності інтересів батьків, учителів, учнів щодо реалізації прав та обов'язків дітей під час їх навчання у загальноосвітньому навчальному закладі.

Метою діяльності батьківської ради школи є захист законних інтересів дітей в органах громадського самоврядування закладу, у відповідних державних органах, а також надання допомоги педагогічному колективу в реалізації завдань загальної середньої освіти.

Адміністрація школи та представники батьківської ради школи працюють у тісній взаємодії з метою надання школярам якісних освітніх послуг та створенні умов для комфортного перебування учнів у навчальному закладі.

У І півріччі 2016/2017 навчального року батьківська рада школи працювала згідно з планом, затвердженим на загальношкільній конференції 29.08.2016 року;

Протягом 2016 року проведено 13 засідань, на яких було затверджено річний план роботи школи на 2016/2017 навчальний рік; погоджено:

• Положення про фонд загального обов’язкового навчання;
  • розклад занять на 2016/2017 навчальний рік;
  • робочий навчальний план на 2016/2017 навчальний рік;
  • Положення про надання додаткових освітніх послуг  на 2016/2017 навчальний рік; структуру 2016/2017 навчального року.

У вересні 2016 року головою ради школи була обрана Грецька В.А., а також представники батьківської ради школи від кожної категорії учасників навчально-виховного процесу ( батьків, педагогів, учнів - старшокласників). На засіданні було заслухано звіт про роботу батьківської ради школи в 2015/2016 навчальному році; затверджено Положення про раду Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №52 та план роботи батьківської ради школи на 2016/2017 навчальний рік.

Систематично розглядаються питання щодо забезпечення учнів гарячим харчуванням; зимовим взуттям та шкільною формою дітей пільгового контингенту та надання їм матеріальної допомоги; організації оздоровлення дітей у таборі відпочинку з денним перебуванням “Бригантина” на базі школи;  направлення дітей пільгового контингенту за бюджетні кошти на оздоровлення.

На засіданнях обговорюються питання попередження випадків дитячого травматизму та профілактики правопорушень серед учнів.

У травні 2016 року рада школи порушила клопотання про призначення стипендії “Кращий учень навчального закладу” в 2016/2017 навчальному році  Гладковській Ганні, учениці 11-А класу.

Щомісяця фінансова комісія обговорює питання надходження та раціонального використання благодійних  внесків у фонд розвитку школи.

Систематично здійснюється громадський контроль за станом харчоблоку та якістю організації гарячого харчування серед учнів школи.

Протягом 2015/2016 навчального року були проведені  ремонтні роботи

№ кабінету

Вид роботи

23

Побілка стелі; штукатурка стін; фарбування стін, парт, плінтусів; заміна карнизів

14

фарбування  парт, плінтуса

їдальня

фарбування столів, стін, плінтусів; побілка стелі

21

фарбування  парт, шаф

35

Штукатурка стін, фарбування стін, ремонт підлоги

36

фарбування панелей, дверей, плінтусу; заміна шпалер

31

фарбування підлоги, дверей, підвіконня

37

Частковий ремонт стелі

12

фарбування  плінтуса, дверей; ремонт підлоги

15

фарбування  підлоги, парт, дверей

13

фарбування   парт, панелей

11

Заміна шпалер, шпаклівка стін, фарбування стін, парт, відкосів;  заміна плінтусів,

27

фарбування  підлоги, парт, дверей, шаф

17

Побілка стелі; штукатурка стін; фарбування стін, парт, плінтусів, дверей

9

штукатурка стін; фарбування стін, парт, плінтусів, дверей

18

штукатурка стін; фарбування стін, підлоги, дверей

16

фарбування  парт, плінтусів, дверей

29

Фарбування парт лаком, заміна лінолеуму

Актова зала

Фарбування підлоги. Встановлення підвісної стелі

26

Встановлення захисної сітки на вікнах

спортивний зал

Штукатурка швів, фарбування стелі

•

Ремонт (штукатурка, фарбування, заміна плитки), заміна сантехніки в їдальні та коридорі

Установка бойлера в їдальні

Установка дверей вхідних

•

Частковий ремонт вхідної групи.

Фарбування гімнастичного майданчика

Частковий ремонт опорних стін

Фарбування теплиці

Заміна вікон на енергоефективні

•

Підготовка системи опалення до осінньо-зимового періоду

Перевірка вентиляційних шахт

Заміри опору ізоляції

Батьківська рада школи будує свою діяльність спільно з адміністрацією, педагогічним та учнівським колективами, батьківською громадськістю на засадах партнерства для досягнення єдиної мети: створення сприятливих умов для навчання та виховання підростаючого покоління.