Звіт директора школи перед громадськістю

Звіт керівника ХГ №52  перед громадськістю

РІШЕННЯ:

1. Вважати роботу  директора ХГ №52 Макаренко Л.Ф. за підсумками 2022/2023 навчального року  задовільною.

2. Продовжити забезпечення реалізації Стратегії розвитку закладу.

3. Розробити план роботи закладу освіти на 2023/2024 навчальний рік з урахуванням вимог воєнного стану та чинних нормативно-правових документів.

4. Затвердити такі напрямки вдосконалення освітнього процесу:

- Діагностика та коригування результатів освітньої діяльності учнів задля виявлення та надолуження освітніх втрат.

- Реалізація творчого потенціалу вчителів, стимулювання та заохочення їх до роботи з обдарованими учнями.

- Продовження результативної роботи та удосконалення системи учнівського самоврядування.

- Створення безпечних умов навчання та виховання здобувачів освіти.

- Вдосконалення методів та форм роботи у дистанційному форматі.

5. Забезпечити проведення ремонтних робіт у підвальному приміщенні для приведення найпростішого укриття у відповідність до встановлених вимог.

6. Провести звіт керівника закладу освіти за підсумками 2023/2024 навчального року в червні 2024 року