Вітаємо!

13 груд. 2023
Серед лауреатів Стипендії Президента України учень 11-А класу нашої гімназії, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Хвостіченко Олексій!

11 грудня в Києві відбулася церемонія нагородження стипендіатів Президента України.

Урочистості пройшли в залі засідань Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Учасників привітали міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, президент Малої академії наук України Станіслав Довгий та інші поважні гості.

Серед лауреатів Стипендії Президента України - учень 11-А класу нашої гімназії, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Хвостіченко Олексій!

Пишаємося Олексієм! Хай щастить у подальшому навчанні та досягненнях!