4 бер. 2024

Виховні заходи

У гімназії розпочався тиждень української мови та літератури!
1 бер. 2024

ВІТАЄМО!!!!!

Учениця 9-А класу Луценко Альона разом з керівником військово-історичного музею “Пам’ять” Конопльовою С.В. взяли участь в підсумковій конференції І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»!
28 лют. 2024

Участь в акції "Разом до Перемоги"

Команда учнівського самоврядування гімназії продовжує працювати та наближати Перемогу!
27 лют. 2024

Проведення профілактичної онлайн-бесіди

Шкільним офіцером поліції Ченським Д.Г., проведено для учнів 4-5-х класів профілактичні бесіди!
26 лют. 2024

Участь в проєкті

Наша гімназія взяла участь у проєкті «Оберти добра» від підліткового об'єднання Interact "Kharkiv New Level"!
23 лют. 2024

Есе «Війна за СВІЙ шлях»

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)!
22 лют. 2024

Волонтерська робота

З вірою у Перемогу сьогодні на фронт поїхала чергова партія посилок від спільноти нашої гімназії для бійців!
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

З нагоди Міжнародного дня рідної мови у закладі освіти проведені різноманітні заходи: творчі диспути, мовний конкурс, книжкова виставка, літературні подорожі, презентації, тематичні уроки, спецвипуск газети "Шкільний розмай".
20 лют. 2024

День вшанування Небесної Сотні

З нагоди Дня вшанування Небесної Сотні у закладі освіти проведені години спілкування.
20 лют. 2024

Увага!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Нагадуємо, що наш колектив дуже чекає на Ваших малят!