19 груд. 2023

Волонтерська робота

Учасники освітнього процесу гімназії продовжують брати активну участь у волонтерських справах з підтримки військовослужбовців, які боронять нашу країну!
18 груд. 2023

Профорієнтаційний захід

Учні 9-11х класів взяли участь у зустрічі з Харківським кооперативним торгово-економічним фаховим коледжем!
15 груд. 2023

Вітаємо!

Вітаємо Бабанського Віталія з призовим місцем у ІІ (районному) етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика!
14 груд. 2023

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Для учнів 1-9, 11-х класів з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС проведені години спілкування!
13 груд. 2023

Вітаємо!

Серед лауреатів Стипендії Президента України учень 11-А класу нашої гімназії, призер Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Хвостіченко Олексій!
12 груд. 2023

Проєкт Flowers4School

Раді повідомити всіх членів нашої спільноти з результативною участю у всеукраїнському благодійному проєкті для дітей України Flowers4School!
11 груд. 2023

Профілактичні бесіди

Шкільним офіцером поліції Ченським Д.Г. проведено бесіду з учнями 7-8-х класів!
8 груд. 2023

Вітаємо!

Вітаємо переможців олімпіади з історії!
7 груд. 2023

Вітаємо!

Вітаємо наших призерів ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика!
7 груд. 2023

Всеукраїнська акція "Національний тиждень читання"

В межах участі в акції учениця 9-Б класу Луценко Альона продекламувала вірш Л. Красоткіної "Я хочу миру"!