Увага! Конкурс на заміщення посади керівника ХЗОШ №52

26 квіт. 2019
Інформуємо, що відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 25.04.2019 № 109 "Про здійснення організаційних заходів щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Харкова" оголошений конкурс на заміщення вакантної посади керівника Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №52 Харківської міської ради Харківської області.

Інформуємо, що відповідно до наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 25.04.2019 № 109 "Про здійснення організаційних заходів щодо проведення конкурсу на   заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти міста Харкова"

Наказ № 109 від 25.04.2019