ЛАСКАВО ПРОСИМО!

Раді вітати Вас на сторінці нашої 52-ої школи

Школа - це простір  життя дитини,

тут вона не готується до життя, а живе.
В. Сухомлинський

Персональний сайт директора школи: https://sites.google.com/view/scpr/

Рік заснування – 1987

Статус україномовної – 1989

Школа працює в 2018/2019 навчальному році у п’ятиденному режимі.

Змінність занять – 1 зміна

Початок навчальних занять – 8.30

Кількість класів – 17 – 454 учнів:

Педагогів - 32

Корисні посилання

/Files/images/kopija-4-kopija_logo_ua-horz (1).jpg /Files/images/BanerGUON_200x80.jpg
/Files/images/pedpresa.gif /Files/images/bannerUZOYO_0.jpg
/Files/images/bannerHZOYO_0.jpg /Files/images/osv.png
/Files/images/ьмы1.jpg /Files/images/ban_test1 — копия.png
/Files/images/Профспилка.jpg

18 жовт. 2018
Урочистості з нагоди відкриття конкурсу
Відповідно до листа Департаменту освіти Харківської міської ради від 16.10.2018 № 4037/02-20/18, листа комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» від 10.10.2018 № 1206 «Про урочисте відкриття та проведення І етапу IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у закладі освіти проведено урочисту лінійку.
16 жовт. 2018
Вітаємо команду КВК
Старшокласники успішно виступили на районному конкурсі КВК. Молодці! так тримати!
10 жовт. 2018
Змагання юних спортсменів
У м.Кам'янське проходить Чемпіонат України зі стрибків на батуті, у якому беруть участь учні школи - юні спортсмени: Ткаченко Данило, Червоний Тимофій, Комісаров Максим, Рєнкова Валерія.
8 жовт. 2018
Вітаємо Орлова Семена
Вітаємо Орлова Семена, який посів І місце в Чемпіонаті Харківської області з боксу серед юніорів у ваговій категорії 54 кг.
5 жовт. 2018
Виставка поробок "У світі природи"
У закладі освіти була проведена виставка поробок з природного матеріалу "У світі природи". Учні та батьки продемонстрували не тільки шанобливе ставлення до довкілля, а й творчий підхід до справи.
1 жовт. 2018
Ярмарок "Дари осені"
У закладі освіти був проведений ярмарок "Дари осені", у якому взяли участь учні 1-11-х класів.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"