Інформація для батьків

Користування електронними пільговими квитками «E-ticket» для проїзду в міському електротранспорті та метрополітені.

Відповідно до Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2017-2020 роки, згідно з якою учням загальноосвітніх шкіл міста надано право пільгового проїзду в метро, трамваї, тролейбусі в місті Харкові, це право для учнів шкіл застосовується за єдиним електронним квитком «E-ticket» та при наявності учнівського квитка.

На виконання завдань положень Концепції першочергових заходів реформування системи Міністерства внутрішніх справ України, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 № 1118, Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.11.202015 № 1393 у м. Харкові з 5 квітня 2018 року впроваджується модель співпраці закладів освіти і поліції за програмою «Шкільний офіцер поліції».

Метою програми є сприяння діяльності закладів освіти щодо профілактики правопорушень серед дітей та забезпечення безпечного освітнього середовища.

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Київського району закріплено старшого лейтенанта поліції Ведмедерю Євгенія Вікторовича та лейтенанта поліції Петухова Максима Григорійовича, інспекторів відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції.

Контактні телефони:
Ведмедеря Є.В. +380937914781
Петухов М.Г. +380506085223+380736085223

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини можуть звертатися учасники освітнього процесу до затупника директора з виховної роботи Лиманської Олени Володимирівни та практичного психолога школи Касумової Ольги Сергіївни.

Лист Міністерства освіти і науки України
від 22.12.2017 № 1/9-707
Національна дитяча «гаряча» лінія

0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України)

116111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл)
Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.
                             працює по будням з 12:00 до 20:00години
  та в суботу з 12:00 до 16:00 години.
Посилання для розміщення банеру:

ДОДАТКОВІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ НА ПРОЇЗД (ТРАМВАЙ, ТРОЛЕЙБУС, МЕТРОПОЛІТЕН)

ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН М.ХАРКОВА

У рамках реалізації спільного Проекту Товариства Червоного Хреста України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)  "Створення умов для розвитку соціальної активності та усвідомлення важливості принципів рівності у молодіжному середовищі"   у школах заплановано проведення інтерактивних пізнавально - ігрових програм на теми гігієни, рівності, здорового способу життя, неконфліктності поведінки, профорієнтації, активної життєвої та громадянської позиції, мінної безпеки.

Послуга із забезпечення безпеки ХЗОШ №52 здіснюється комунальним підприємством «Муніципальна охорона» за рахунок міського буджету.

До відома батьків! Повідомляємо, що нема потреби в закупівлі батьками підручників для учнів 4,7,8 - х класів. Данні підручникі протягом місяця учні отримають у школі.

Батьки учнів 4-х, 9-х, 11-х  класів мають право бути присутніми на ДПА

у разі подання заяви за 3 дні до проведення.  На державній підсумковій атестації можуть бути присутніми не більше 2-х осіб.

Управління  служби безпеки України в Харківській області

ШАНОВНІ ХАРКІВ’ЯНИ!

З метою недопущення терористичних актів, диверсій та інших надзвичайних подій, просимо Вас бути пильними.

Якщо у Ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необгрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, громадських місць, підприємств, військових об’єктів, будівель органів влади та управління, а також сторонні підозрілі предмети, просимо терміново повідомляти

Управління СБУ в Харківській області

за телефоном

(057)  700-34-50

Виключно спільними зусіллями ми зможемо попередити прояви тероризму!

Адреса та телефони сектору ювенальної превенції Київського відділу поліції ГУНП в Харківській області»

Адреса, за яким розміщений робочий кабінет: вул. Алчевських, 49, м. Харків, 61002

Тел. 70-59-914, 700-43-04 (для запитань та пропозицій щодо організації профілактичної роботи у школах)

З метою пiдвищення рiвня взаємодiї навчальних закладiв, учасникiв навчально-виховного процесу та полiцiї надаємо iнформацiю про працiвникiв Секторa ювенальної превенцiї Київського вiддiлу полiцiї ГУНП в Харкiвськiй областi, якi закрiпленi за ЗЗСО № 52.

Електрона адреса Управління  ювенальної превенції Київського відділу поліції ГУНП в Харківській області [email protected]

з/п Посада Звання ПIБ Адреса Телефон
1. Начальник сектору Майор полiцiї Сорочан