Візитна картка закладу

Школа - це простір  життя дитини,

тут вона не готується до життя, а живе.
В. Сухомлинський

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №52 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" (ХГ№52)

Назва

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №52 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" (ХГ№52)

Дата заснування

1987 рік  (36 років)

Адреса

61070, м.Харків,  вул. Старошишківська,  8; еmail: [email protected] ; тел. 725-18-54

МАКАРЕНКО ЛІЛІЯ ФЕДОРІВНА

Очолює  школу  з  2022 року

Мережа учнів

Загальна кількість класів - 17, у них навчаються 421  учень.

1-х класів – 2/ 35 учнів;

9-х  класів  – 2/49 учнів;

11-х класів – 1/29 учнів.

Педагогічний колектив

Освітній процес здійснюють 25 педагогів,  із них:

• мають педагогічне звання  «учитель - методист» і «старший учитель»  - 6, "практичний психолог-методист" - 1;
  • нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України» - 1.

Досягнення

У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 1  учень  став переможцем (І місце);   14  учнів стали переможцями  ІІ (районного)  етапу Всеукраїнських олімпіад з базових предметів (І, ІІ, ІІІ місця), І учень посів ІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії.

Видатні  випускники

-  Сердюк Олександр (1993  р.в.) – чемпіон світу зі стрільби з  лука;

-  Івакін Тарас (1994 р.в.) – чемпіон світу з армрестлінгу;

-  Козленко Андрій  (1997 р.в.) – чемпіон світу з акробатики серед юніорів;

-  Романов Іван  (2019 р.в.) – чемпіон світу  з  кікбоксингу

Додаткова інформація

• У 2021 році заклад загальної середньої освіти завершує участь у реалізації  в Україні міжнародної  програми «DARE – мріяти, досягати, усвідомлювати та виражати»  за підтримки КАРІТАС  АВСТРІЯ  (м. Відень).
  • З 1993 року діє Шкільна Парламентська Республіка.
  • З 2008 року працює історико-військовий музей «Пам’ять», який  має статус «Зразковий»».

Розвиток матеріально-технічної бази

За бюджетні кошти упродовж останніх 3-х років було :

• 2019 рік - встановлено відеоспостереження; оновлено обладнання у шкільній їдальні (електроплита, холодильна камера, м’ясорубка,  водонагрівач) ; придбано обладнання та меблі для НУШ;
  • 2020 рік – проведено капітальний ремонт підлоги у коридорі ІІІ поверху - заміна лінолеуму на загальну суму 198 тис. грн.;
  • у рамках реалізації НУШ придбано: 120 шт. парт одномісних та 122 шт. стільців; МФУ – 5 шт., ноутбуки – 5 шт., мультимедійні проектори – 3 шт., комплекти дидактичних матеріалів – 5 шт., шафа для посібників – 1 шт., м’які пуфи – 4 шт.
  • 2022 рік - відновлено 15 вікон, пошкоджених унаслідок збройної агресії російської федерації.