Візитна картка закладу загальної середньої освіти

Школа - це простір  життя дитини,

тут вона не готується до життя, а живе.
В. Сухомлинський

ІНФОРМАЦІЯ

про Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 52

Харківської міської ради Харківської області

Найменування

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №52 Харківської міської ради Харківської області

Дата заснування

Школа заснована 01.09.1987 року

61070, м. Харьків, вул.Старошишківська, 8

Прибиловська  Наталія Василівна очолює  школу  з 1995 року

Спеціалізація

Мережа учнів

Загальна кількість класів – 17, у них навчається 443 учні

Кількість 1-х класів – 2, у них – 49 учнів.

Кількість 9-х класів – 2, у них – 44 учні, претендентів на отримання свідоцтв про базову загальну середню освіту з відзнакою – 2.

Педагогічний склад

У  школі  працює  30 педагогів.  З них:
- 12  учителів мають вищу кваліфікаційну категорію;

- 1 учитель має педагогічне звання  «учитель-методист»;

- 4 учителі  мають педагогічне звання  «старший учитель»;
- 2 учителя  мають нагрудний знак «Відмінник освіти України»

Досягнення учнів

На I (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАН України 2 учні  стали переможцями  II (обласного)  етапу - 1 учень. 3  учні стали переможцями  (ІІ,  ІІІ місця) І туру районної Всеукраїнскої олімпіади з математики, природознавства, української мови  серед  випускників початкової школи; 1 учень став переможцем   ІІ туру  (ІІ місце) районної Всеукраїнської олімпіади з природознавства; 1 учень  став переможцем  (ІІІ місце )  ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії; 1 учениця -  (ІІІ місце) у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської  олімпіади з  трудового навчання; команда школи посіла  ІІІ місце  в районному етапі Всеукраїнського турніру з географії.

Сертифікат «Обдарованість» Харківського міського  голови у  2018 році вручено випускниці школи Гладковській Анні.

Видатні випускники

Сердюк Олександр (1993) – чемпіон світу зі стрільби з лука

Івакін Тарас - чемпіон світу з  армрестлінгу (1994 рік);

Козленко Андрій (1997 ) - чемпіон світу з акробатики;

Мильченко Ніна (2004), Захарченко Юлія (2005)  - чемпіонки світу зі стрільби з лука;

Благодарна Інна (2008) - чемпіонка Європи зі спортивного орієнтування.

Співпраця з ВНЗ

Національний аерокосмічний університет імені М.Жуковського «ХАІ», Національний технічний університет «ХПІ», Національний університет імені В. Каразіна, Національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди, Харківський національний університет Повітряних Сил імені І. Кожедуба.

В 2017/2018 навчальному році 17 учнів були нагороджені грамотами та дипломами, отримали сертифікати за участь у науково – практичних конференціях довузівської молоді при вищих навчальних закладах. Статті школярів надруковано у збірниках матеріалів конференцій.

Команда школи посіла  ІІІ місце у  районному  турнірі  «Економіка, менеджмент, інформаційні технології». На базі ХЗОШ №52 працює університетська кафедра Харківського національного педагогічного університету імені  Г.С. Сковороди (музичне мистецтво).

Додаткова інформація

Школа посіла ІІІ  місце у районному конкурсі серед лідерів учнівського самоврядування «Ми разом!»;  ІІ місце у районному етапі міського конкурсу шкільних команд КВК. Бутенко Н.Ю., учитель фізичної  культури  посіла  ІІІ місце у районному конкурсі  «Учитель року-2018»  у номінації  «Фізична культура».