Учнівське самоврядування
Школа - мікромодель суспільства
Наша символіка
Президент шкільної Парламентської республіки:-
Шкільна Парламентська республіка - орган учнівського самоврядування ХГ№ 52
Мета: - організація цілеспрямованого шкільного життя з метою самореалізації в конкретних добрих справах
ШКІЛЬНА ПАРЛАМЕНТСЬКА РЕСПУБЛІКА
Президент шкільного Парламенту –
Заступник Президента –
КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗНАНЬ - 5-А – Костерєва Дарина
- 5-Б – Чурсіна Софія
- 6-А – Бубирєва Аліна
- 6-Б – Сидоров Олександр
- 7-А – Барахов Артем
- 7-Б – Білоус Стелла
- 8-А – Базима Дмитро
- 8-Б – Чумаченко Артем
- 9-А – Єремєєва Ксенія
- 9-Б – Гатило Кіра
- 10-А – Бубир Михайло
- 11-А – Ільєнков Микита
КОМІСІЯ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ - 5-А - Махлова Марія
- 5-Б – Косенко Ігор
- 6-А – Ямашкіна Злата
- 6-Б – Шелєпова Вероніка
- 7-А – Литвин Ельвіра
- 7-Б – Антонова Анастасія
- 8-А – Темченко Софія
- 8-Б – Колеснік Ангеліна
- 9-А – Пешкова Маргарита
- 9-Б – Помаз Ілля
- 10-А – Лимар Валерія. Чайка Анастасія
- 11-Б – Кисельова Вікторія
| КОМІСІЯ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЗДОРОВ’Я - 5-А – Бабанська Надія
- 5-Б – Рязанова Діана
- 6-А – Коломієць Архип
- 6-Б – Курлапов Нікіта
- 7-А – Комісаров Максим, Єрьоменко Олеся
- 7-Б – Миронова Поліна
- 8-А – Діденко Ангеліна
- 8-Б – Ненахов Микита
- 9-А – Бубир Дар’я
- 9-Б – Бєсєдін Іван
- 11-А – Єлісєєв Максим
КОМІСІЯ З ПИТАНЬ МИЛОСЕРДЯ - 5-А – Залицька Єва
- 5-Б – Ускач Владислав
- 6-А – Науменко Арина
- 6-Б – Курлапова Кіра
- 7-А – Дем’янова Дар’я
- 7-Б – Лукьянець Анна
- 8-А – Прокопенко Ігор
- 8-Б – Кисельова Дар’я
- 9-А – Хомицька Любов
- 9-Б – Угненко Альбіна
- 10-А – Паценко Вікторія
- 11-А – Пилипенко Вікторія, Поліщук Ада
|
КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ІНФОРМАЦІЇ - 5-А – Івашко Анжеліка
- 5-Б – Городничій Михайло
- 6-А – Касумова Альбіна
- 6-Б – Бунтова Єлизавета
- 7-А – Матвєєнко Анастасія
- 7-Б – Ніколаєва Діана
- 8-А – Полякова Вероніка
- 8-Б – Долгошапко Лада
- 9-А – Дейнека Едуард
- 9-Б – Закоморна Таїсія
- 10-А – Коваленко Каміла, Фірсова Аліна
- 11-А – Деревянко Анастасія
КОМІСІЯ З ДИСЦИПЛІНИ ТА ПОРЯДКУ - 5-А – Пустова Марія
- 5-Б – Бекеша Віра
- 6-А – Сірик Софія
- 6-Б – Бережний Матвій
- 7-А – Жигальцев Микита
- 7-Б – Буханцов Михайло
- 8-А – Курдюмов Ігор
- 8-Б – Мерзлікін Дмитро
- 9-А – Собакін Ігор
- 9-Б – Олешко Антон
- 10-А – Ненахов Артем
- 11-А – Золочевська Ліза
| КОМІСІЯ З НАЦІОНАЛЬНИХ ПИТАНЬ - 5-А - Дорофтей Аріна
- 5-Б – Нетребенко Ірина
- 6-А – Петрищева Ліза
- 6-Б – Абовян Вікторія
- 7-А – Абєлєнцев Олег
- 7-Б – Челюк Ярослав
- 8 – А – Венгрін Сергій
- 8-Б – Курашвілі Руслан
- 9-А – Ільєнков Владислав
- 9-Б – Ровенька Анастасія
- 10-А - Шарко Діана
- 11-А - Кондратюк Микита
КОМІСІЯ З ЕКОЛОГІЧНИХ ПИТАНЬ - 5-А – Педан Данило
- 6-А – Гріччін Артем
- 6-Б – Діденко Петро
- 7-А – Соклакова Дана
- 7-Б – Казаков Данило
- 8-А – Гаврилова Вікторія
- 8-Б – Бондарев Іван
- 9-А – Хвостіченко Олексій
- 9-Б – Онопрієнко Євген
- 10-А - Крутов Тимофія, Ярмак Ярослав
- 11-А – Кліщ Анастасія
|
Працюють вісім комісій: