Закриття табору відпочинку з денним перебуванням "Бригантина"

13 черв. 2019
Закриття роботи пришкільного табору відпочинку «Бригантина» пройшло незабутньо. Благодійна організація "Благодійний фонд Олександра Грановського" організувала для вихованців відвідування Центрального парку культури і відпочинку імені М. Горького, одного з найбільших в Європі розважальних центрів під відкритим небом. Усі діти мали змогу подорожувати парком на мобільному дитячому паравозику. Діти залишилися в захваті від запропонованих атракціонів.

Закриття роботи пришкільного табору відпочинку «Бригантина»  пройшло незабутньо.  Благодійна організація "Благодійний фонд Олександра Грановського" організувала для вихованців відвідування Центрального парку культури і відпочинку імені М. Горького, одного з найбільших в Європі розважальних центрів під відкритим небом. Усі діти мали змогу подорожувати парком на мобільному дитячому паравозику. Діти залишилися в захваті від запропонованих атракціонів.