Вебінар для батьків "Тарілка здорового харчування"

25 лист. 2019
Наш заклад освіти бере участь у проекті "Healthy Schools". 26 листопада о 18:00 відбудеться вебінар для вчителів та батьків на тему: Сучасні системи здорового харчування. Метод “Тарілка здорового харчування”

Наш заклад освіти бере участь у проекті "Healthy Schools".

Спікер: Ольга Донцова
Керівниця відділу промоції здорового харчування та фізичної активності
Центр громадського здоров’я МОЗ України

Організатори: CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” спільно з Центром громадського здоров’я МОЗ України

На вебінарі Ви дізнаєтесь:

Знання про нескладні правила – як створити систему харчування, як утримати її в постійному форматі, як переконатись, що система працює на здоров’я родини і кожної людини, хто її дотримується.
Принципи формування раціону, поєднання продуктів, особливості технологій обробки та переваги окремих способів обробки.
Чим харчування школяра може відрізнятись від харчування дорослої людини.
Разом зробимо перший крок до усвідомлення, що харчування – це культура здоров’я.
Переглянути вебінар можна долучившись до групи Healthy Schools у Facebook: https://www.facebook.com/HealthySchools.UA/