Анонс. Захід районної батьківської ради

3 груд. 2019
11 грудня 2019 року відбудеться чергове заняття Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття буде присвячене темі "Профілактика порушень зору у дітей, гігієна зору". Заняття проводить Селіванова Наталя Олександрівна, кандидат медичних наук, завідувач дитячим відділенням клініки "Офтальміка". Заняття відбудеться о 16.30 на базі Харківської загальноосвітньої школи № 36 (вул. Алчевських, 55)

11 грудня 2019 року відбудеться чергове заняття Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості".   Заняття буде присвячене темі "Профілактика порушень зору у дітей, гігієна зору". Заняття проводить Селіванова Наталя Олександрівна, кандидат медичних наук, завідувач дитячим відділенням клініки "Офтальміка".

Заняття відбудеться о 16.30  на базі Харківської загальноосвітньої школи № 36 (вул. Алчевських, 55)