Естафета пам'яті «Слава визволителям України»!"

29 січ. 2020
29 січня 2020 року у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №52 Харківської міської ради Харківської області відбулася передача символів Естафети пам'яті "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!". Представники лідерів учнівського самоврядування ХЗОШ №37 передали кубок та папку з описом бойового шляху однієї із Харківських дивізій, яка обороняла Київський район у роки Другої світової війни. На заході були присутні: голова ветеранської організації Київського району Сірик Віктор Михайлович, голова комісії з питань роботи з молоддю ветеранської організації, Протектор Інесса Ісаківна, голова ветеранської організації ДНВО «Об’єднання «Комунар»» Бутенко Олександра Іванівна, ветерани праці Николаєва Лідія Олексіївна та Китайчук Юлія Кирилівна. Під час урочистої зустрічі учні закладу освіти представили доповіді про Україну у роки Другої світової війни, ознайомили з експозицією військово-історичного музею «Пам’ять». Захід пройшов в теплій дружній атмосфері.