Естафета пам'яті "Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!"

22 квіт. 2020
Естафета пам'яті "Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!" За ініціативи Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса у м. Харків триває Естафета пам'яті "Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!", присвячена святкуванню 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні. У рамках проведення цієї акції будуть організовані наступні дистанційні заходи щодо вшанування пам’яті воїнів Другої Світової війни: - дистанційний конкурс учнівських творів «Лист ветерану»; - флешмоб вітальних відеолистівок «Низький уклін Вам, ветерани!»; - флешмоб творчих робіт «Вітання на підвіконні» (святкові ікебани, пам’ятні лампадки, малюнки на підвіконні); - віртуальна сторінка про випускників-учасників Другої світової війни«Ім’я героя в пам’яті школи»; - творчі роботи учнів за темами: «Пам’яті жити у віках», «Мій прадід – герой»; «Спогади ветерана», «Імена героїв на карті міста», «Ордени і медалі моєї родини» ; - віртуальна краєзнавча експедиція «Мій Харків – моя Батьківщина» (героїчні сторінки історії Харкова); - статті до спецвипуска районної шкільної газети присвячені 75-ій річниці Перемоги у Другій світовій війні; - он-лайн фотожурнал «Герої оживають на світлинах» (фотографії часів війни), «Посмішки ветеранів» (сучасне фото); - он-лайн звернення юних миротворців м. Харкова до світової спільноти «В ім’я миру…».

Естафета пам'яті "Ми нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!"

- дистанційний конкурс учнівських творів «Лист ветерану»;

- флешмоб вітальних відеолистівок «Низький уклін Вам, ветерани!»;