У закладі освіти триває процес дистанційного навчання

6 трав. 2020
У закладі освіти триває процес дистанційного навчання. Вчителі проводять уроки за допомогою хмарних сервісів, відеоконференцій та онлайн-уроків на платформах Zoom,Google Hangouts, Google Клас. Використовуються інтерактивні навчальні матеріали, які містять інструкції, навчальний контент (відео, текст, малюнки), самоперевірку, посилання. За графіком перевірочних робіт учні мають можливість узагальнити самостійно вивчений матеріал. До 19 травня 2020 року планується виставлення семестрових та річнх балів.