ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД УЧНІВ

30 черв. 2020
Школярі міста Харкова можуть користуватися правом пільгового проїзду в міському електротранспорті протягом всього року. Як повідомляється на офіційному сайті, таке рішення було прийнято сьогодні, 24 червня, на сесії Харківської міської ради. Згідно з Програмою сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова право пільгового проїзду надається учням загальної середньої освіти. Йдеться про пільговий проїзд у наземному електротранспорті і метрополітені за електронним квитком «E-ticket». Якщо дитина користується одним видом наземного транспорту, карту потрібно поповнити на 15 грн, якщо двома - на 20 грн. У метрополітені з 50%-ною знижкою у школярів є до 50 поїздок на місяць.