Всеукраїнський онлайн-форум «COVID-19 нас не зупинить»

23 груд. 2020
18 грудня 2020 року 77 учнів 8-11-х класів закладу освіти та лідери учнівського самоврядування, приєдналися до Всеукраїнського онлайн-форуму «COVID-19 нас не зупинить», присвяченому підвищенню рівня мотивації підлітків та розвитку лідерських якостей. Організатором форуму є Національна рада дітей та молоді. У заході, котрий об’єднав дітей та молодь із усіх регіонів України, з мотиваційною промовою виступив Президент України, відомі українські та світові спікери, блогери, підприємці, співаки на теми розвитку лідерських та комунікаційних навичок, підприємницького мислення. Учні дізналися про те, як стати успішним і відповідальним блогером, отримали поради для безпечного користування Інтернетом, та як перетворити виклики 2020 року на можливості у 2021 році!

.