9 бер. 2021
Вітаємо шкільну команду учнів 8-11-х класів, яка посіла ІІІ місце в районному онлайн - конкурсі "Основи безпеки життєдіяльності". Цей конкурс проводився з метою визначення вмінь, знань та навичок учнів діяти в надзвичайних ситуаціях техногенного, природного, соціального характерів, надавати першу медичну допомогу під час таких ситуацій. Конкурс складався з двох етапів: тестові завдання та веб-квест. Під час проходження веб-квесту учні у цікавій ігровій формі виконували завдання, за правильні відповіді отримували слова, з яких необхідно було скласти висловлювання давньогрецького історика "Коли немає здоров'я, мовчить мудрість, не може розквітнути мистецтво, не грають сили, марне багатство і безсилий розум". Під час гри учні продемонстрували вміння працювати в команді, швидко приймати правильні рішення, творчо та стратегічно мислити. Час промайнув швидко, креативність та винахідливість панували впродовж усієї онлайн-гри.

.